2737
2739
عنوان

بیاید بهم کیک یاد بدید😘😊😊🤘🏻

736 بازدید | 84 پست

مامانم عاشق کیکو شیرینیه و تو ایک دوماه ب زور نگهش داشتیم تا نره شیرینی فروشی و چیزی نخره....

خودشم زیاد بلد نیست چیزی بپزه، دیشب بهم گفت ک واسش کیک درست کنم تا بیاد خونمون و بخوره بلکه ویارش بره😂😂😂😂😂😂

کیک شکلاتی هم دوس نداره😐

ی کیک ساده ک بشه روشو با خامه و این چیزا تزیین کرد بهم یاد میدین

تروخدا ی چیزیو بگید ک خودتونم توش تجربه دارین درست کردین

مرسی😘😘😘😘😘😘😘😘

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔

تاپیکای ماریاقناد رو نگا کن

همین اسمو سرچ کن میاد برات

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پودر کیک راحت ترین راهه😂

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2738

میگه کیکی که از تجربتونه نتی خودشم بلده سرچ کنه😒😒😒😒😒

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
اسی همزن برقی داری؟ فر و ... چی؟

اره همزن و مایکرویو دارم

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
چه کیکی میخوای؟

ی کیک ساده اسفنجی ولی خوشمزه باشه و بتونم روشو خامه و این چیزا بزنم

من خودم کیک هویج نتی گرفتم پختم عالی شد. خوب این نمیشه تجربه؟    

خب لطف کن دستور اونی که خوب شده رو براش بفرست😁

تو ررفتی داخل یه سایتی

اگر دوستمون بره سایت بقلی یه کیک بپزه خراب شه کی جواب پس میده😝

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2706