2737
2739

سلام و ارادت

وقتتون بخیر🌷

تاپیک های قدیمیم هست با توضیحات بیشتر. تعمیر کارسخت افزار و کارشناس الکترونیک و از همه مهمتر عاشق تعمیرات از کوچولوییم 😄

هر گوشی بلااستفاده و شکسته و خاموش حتی  که بعضی از قطعاتش سالم باشه.

مدل و عکس گوشی ها رو میتونید تل یا واتس بفرستید تا ان شالله ازتون خریداری بشه 👇

۰۹۳۳

۳۲۰

۱۲۱۲

بخصوص گوشی قدیمی دکمه ای!!

یک صلوات برای سلامتی خودتون بفرستید🌷

مرسی از بودنتون...

ارسال از طریق پست هست. خیلی راحته

هزینه پست هم با خودمه.

اینطوری هم کمک خرجی به شما میشه

هم از طرفی ما تو خونه حداقلش سرگرم میشیم  

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جسارتا برای کنجکاوی پست نذارید.

بارها دیدم خیلی از خانم ها ی پستی میذارند که مثلا قیمت بپرسند و بعدش تشریف میبرند.

یا پست میذارن میگن

ی گوشی دارم سوخته چند میخری؟؟

اولا مدل گوشیتون رو بفرمایید

من از کجا باید بدونم گوشیتون آیفون ایکس هست یا نوکیا یازده دو صفر!!

فرقش زمین تا آسمونه!

مثلا این میمونه بریم نمایشگاه ماشین بگیم آقا ی ماشین کارکرد دارم چند میخری؟

بعدشم گوشیم سوخته یعنی چی دقیقا؟

آتیش گرفته؟

منفجر شده

ته گرفته؟

مگه ته دیگه؟؟

و نکته اخر

تنها راه قیمت گذاری و خرید اینه که عکس گوشی رو به تل یا واتس که شماراش اون بالا هست ارسال بفرمایید و مشکل و یا ایراد گوشی رو قید کنید.

، اگر هم به عنوان ی خانم معذب هستید از این کار.

هیچ اشکالی نداره

با خط پدری

همسری

برادری

یا نهایتا پدر بزرگ یا مادر بزرگ یا عمه

عکسها رو تو واتس یا تل محبت کنید.

اصلا هم آدم بد اخلاقی نیستم

اعصاب ندارم فقط😄

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
2728

یه گوشی نوکیا ۱۱ دوصفر دارم سیم کارت نمیخونه به نظرتون درس میشه اگه نمیشه میفروشم 

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا
یه گوشی نوکیا ۱۱ دوصفر دارم سیم کارت نمیخونه به نظرتون درس میشه اگه نمیشه میفروشم 

سلام

بله ان شالله

2738
روغن ارگان قیمتش چنده

سلام

تو کانال  امضام هست.

۳۰ سی سی 

۳۰تومن

ارگانیک

گوشی htc چند میخرین فقط باطریش زود خالی میشه ایراد دیگه نداره

سلام

بکارم نمیاد اچ تی سی

ممنونم

2706