2737
2739
عنوان

کیا ارز دیجیتال دارن

247 بازدید | 7 پست

چجوری تهیه کردید؟ ایا بابتش پول دادید؟ یا ا طریق اپلیکیشن استخراج کردید؟ کلا برام توضیح بدید چون من هییچچچییی نمیدونم.

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

هر دو تاش میشه

من ندارم

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوس داشتم بخرم اما اصلا هیچی ازش نمی دونم.هیچکی هم نبود راهنماییم کنه چجوری بخرم

یه ارزی تازه اومده و با اقبال زیادی هم روبرو شده. هیچ هزینه ای هم نداره. و بجز مخاطبا هیچ اجازه دسترسی ای هم نمیخاد. من خودم تازه نصب کردم. الان لینک میدم. شما هم ثبت نام کن. ممکنه چیزی عایدمون نشه ولی ضرر هم نداره.

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@
2728

فقط هر ۲۴ ساعت باید یکبار واردش بشی و یه دکمه رو فشار بدی. همین. روی گوشی نصب میشه.برای ما که توی خونه بیکازیم و مدام سرمون تو گوشیه، خوبه. ضرر نداره. خدا رو چه دیدی شاید به قول طرفداراش، رشد کرد و ما هم پولدار شدیم.

من دوس داشتم بخرم اما اصلا هیچی ازش نمی دونم.هیچکی هم نبود راهنماییم کنه چجوری بخرم

کجا رفتی دختر. بیا با هم شروع کنیم. 

لینک قرار شد بدی خب.یعنی چی فشار بدم؟

https://minepi.com/aazzbc

دانلود کن و نصب کن و ثبت نام کن. فقط موقعی که کد معرف رو ازت میخواد، aazzbc رو وارد کن.

2738