2733
2734
همه چی دست خودته شاید زیاااد زمان ببره اما اگه دوسش داری وقت بذار مطمین باش یاد نیگیره و ابراز علاقه ...

ممنونم عزيزم خيلي كمك  كردي 

شما الان روابطت خوب شده؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزيزم خيلي كمك  كردي  شما الان روابطت خوب شده؟؟

خواهش عزیزم ...بهتر که نه..من تازه امروزتصمیم گرفتم دیگه درست بشم ...اما چیزی که مطمینم اینه که همه چی درست نیشه با درست شدن من....امیدوارم به ارامش و عشق برسید با همسرت🌺

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂
باور ميكني اصلا سمت سردي نميره!؟؟؟؟ 

چقد عجیب... پس با مشاور حرف بزنی بهتره،،،، ببخشید این سوالو میپرسم نمیخوام شک کنی ولی مطمئنی مواد نمیکشه؟؟ مواد خیلی توی رابطه تاثیر داره

تو نخ ما نباش گره میخوری
2728
خب با مشاور حرف بزن حتما،،، یکمم گرمی بیشتر بکن تو حلقش بلکه دلش بخواد 

بهش ميگم چه چيزايي دوست داري تو رابطه!؟؟ ميگه هيچي 

ميگم يعني مجردي هات فكر نكردي به اين قضيه؟؟؟ ميگه نه مگه مثل توام 

چقد عجیب... پس با مشاور حرف بزنی بهتره،،،، ببخشید این سوالو میپرسم نمیخوام شک کنی ولی مطمئنی مواد نم ...

نه عزيزم مطمئنم 

سمت سيگار هم نميره ،رابطمون دوبار حدودا در هفتس ولي تكراري و كسل كننده 

واااا چه حرفایی میزنه😂

باور كن ,بهش ميگم خب بگو چه اشكالي داره 

يه جوري برخورد ميكنه ادم به خودش شك ميكنه كه مثلا فانتزي جن سي داشته باشه 

خب ادم در مقابل همچين ادمي ميتونه راحت باشه 

2740

کاربر حورا ۴۳ رو سرچ کن ب و تو قسمت تایپیکاش صفحه دوم هست...نوشته خانمایی که سه سال و بیشتر از زندگیشون نیگذره بگن.چیکار میکنن که خوشبختن..یه همچین جیزی ...همه از راز خدشبختیشون گفتن فک کنم بدردت بخوره...حتما پیداش کن

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂
نه عزيزم مطمئنم  سمت سيگار هم نميره ،رابطمون دوبار حدودا در هفتس ولي تكراري و كسل كننده

والا چی بگم شاید برای اون لذت بخشه و نمیخواد عوضش کنه... تا حالا ندیدم مردی که از تنوع س ک س و رابطه بدش بیاد 

تو نخ ما نباش گره میخوری