2737
2739
پس درست گفتم. زن اگر بغل گرفته نشه.تو اغوش گرفته نشه غر میزنه.نق نقو میشه.حساس میشه.از کوره در میره ...

اره واقعا 

من شوهرم اصلا ابراز عشق نميكنه 

قبلا كه عقد بوديم تو پيام ميگفت الان اصلااااااا 

با فکر کردن به نتیجه این غر زدنا و عصبی شدنا خودتو سریع تغییر میدی... وقتی شوهرت ازت خسته شد، ببخشید حالش ازت بهم خورد زنونگی و لطافت رو ازت ندید و ابراز کرد که چقد از رفتارات و لحنت و کارات بدش میاد، وقتی بهت گفت ازت بدم میاد، هرچقدر حرف زدی دیگه تحویلت نگرفت و گفت فقط الکی سرصدا میکنی اونموقع بیشتر بهت برمیخوره و ناراحت میشی، وقتی رفت دنبال زنایی که مهربانی ازشون دید و لطافت و زنانگی ازشون سر زد اونوقت پشیمون میشی از کارهات... پس داد و بیداد نکن، فحش نده، غر الکی نزن، زنانگی و مهربونی داشته باش 

تو نخ ما نباش گره میخوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین امروز دیگه طاقتم تموم شده گریه کردم میدونم ایراد از تودمه ولی دست خودم نیست اصلا..فقطم با سوهرم ...

واااااااي منم همين طوررررم 

كتاب خوبي بود؟؟؟ 

با فکر کردن به نتیجه این غر زدنا و عصبی شدنا خودتو سریع تغییر میدی... وقتی شوهرت ازت خسته شد، ببخشید ...

عزيزم شما همه ي حرفات درسته منم بايد روي خودم كار كنم 

من اصلا زنانگي ندارم ،نميتونم حرفاي عاشقانه بزنم يه جورايي خجالت ميكشم نميتونم قربون صدقه برم 

لوند نيستم ،چهره ي خوبي دارم ولي لوندي ندارم 

2731
واااااااي منم همين طوررررم  كتاب خوبي بود؟؟؟

فعلا اولش رو خوندم خوب بود...ولی به کتاب نیاز,نیست ...وقتی نیدونی خودت مقصری..بشین و با خودت حرف رو کاغذ بنویس..ببین چی میخوای از,زندگیت...باور کن همه چی به خودت برمیگرده یه مدت زیادی باید محبت کنی تا شوهرت دوباره درست بشه...تازه اینکه شوهرت سرد شده مطمین باش بخاط رفتارای خودته دلش زده شده..باید تلاش کنی تا دریت بشه..من سر اینکارام تاوان خیلی بدی دادم له شدت داغون شدم خیانت دیدم ولی مقصرش خودم بودم...شوهرم عاشفم بود نیگفت اون دنیام بای با من باشی اما الان اصلا این حرفا رو نمیزنه چون من با بدخلقیام دلزدش کردم...دلم میخواد بشه مث قبل پس باید خودم اروم بشم و دوباره خوشحال باشم تا اونم درست بشه

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂
عزيزم شما همه ي حرفات درسته منم بايد روي خودم كار كنم  من اصلا زنانگي ندارم ،نميتونم حرفاي عاش ...

حرفای کاربر خوشگل نازدونه درسته خیلیم درسته...شوهرم ولم کرد..منم زنانگی و ناز و ادا ندارم زیاد..اما مهمترینش احترام و ادبه تو زندگی زنانگی هم یاد بگیر مجبوری که یاد بگیری منم مجبورم

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂
فعلا اولش رو خوندم خوب بود...ولی به کتاب نیاز,نیست ...وقتی نیدونی خودت مقصری..بشین و با خودت حرف رو ...

اره عزيزم درست ميگي 

ولي اين شرايط قرنطينه فاتحه خونده به روابط ما 

عزيزم شما همه ي حرفات درسته منم بايد روي خودم كار كنم  من اصلا زنانگي ندارم ،نميتونم حرفاي عاش ...

از امروز تمرین کن خجالت نداره تو لوندی نکنی یکی دیگه این کارو میکنه....نزار شوهرت بگخ من با یه پسر ازدواج کردم نه با یه دختر. مهربون باش بوسش کن حتی اگه لوندی ام نمیکنی فقط مهربون و آروم باش داد وفریاد نکن با صدای بلند صحبت نکن حرف زشت نزن،، شاد باش بخند لحظه هاتو بساز جوک بگو باهاش بخند،، س ک س تون رو بیشتر کن،،، وقتی باهم بحثتون میشه داد نزن و فحش بده چون ازت زده میشه بدش میاد غرورشو له کنی زندگیت میره هوا.... 

تو نخ ما نباش گره میخوری
2740
از امروز تمرین کن خجالت نداره تو لوندی نکنی یکی دیگه این کارو میکنه....نزار شوهرت بگخ من با یه پسر ا ...

ميدوني احساس ميكنم شوهرم اصلا از قربون صدقه و لوندي خوشش نمياااااد 

يعني يه گاردي داره جلوم كه نميتونم انجامش بدم

احساس ميكنم مسخرم ميكنه و استقبالي نميكنه 

رابطه ج ن س ي تكراري دارررريم و من لذتي نميبرم 

اره عزيزم درست ميگي  ولي اين شرايط قرنطينه فاتحه خونده به روابط ما

اره خب قرنطینه هم بی تاثیر نیست ولی خودتو سرحال نگه دار..بهت واقعا توصیه میکنم تا خدای نکرده شوهرت نرفته سراغ کسی که بهش احترام بذاره و بهش محبت کنه تا داغون نشدی تا غرورت له نشده خودتو درست کن...باور کن اگه اینطور بشه نابود میشی..زودتر به خودت بیا بدو تو سایت کتبای کنترل خشم هست دانلود کن و بخون..

ميدوني احساس ميكنم شوهرم اصلا از قربون صدقه و لوندي خوشش نمياااااد  يعني يه گاردي داره جلوم كه ...

خب لوندی نکن ولی مهربون باش شاد و خوشحال و سرحال،،، عوضش کن... ببین س ک س دست زنه مدت زمانش کیفیتش همه چیش دست زنه تو عوض کن موقعیت  و زمانشو تا هم خودت لذتشو ببری هم شوهر بعد بقیه چیزاتم خودب خود درست میشه

تو نخ ما نباش گره میخوری
اره خب قرنطینه هم بی تاثیر نیست ولی خودتو سرحال نگه دار..بهت واقعا توصیه میکنم تا خدای نکرده شوهرت ن ...

حرفات كاملا درسته 

ولي ميدوني من و شوهرم انگار ابراز علاقه بلد نيستيم ،شوهرم ميگه عشقم رو از كارايي كه واست  ميكنم بفهمممم ،قبلا جواب پيام ميداد تو عقد ولي الان نه ميگه نديدم 

خب لوندی نکن ولی مهربون باش شاد و خوشحال و سرحال،،، عوضش کن... ببین س ک س دست زنه مدت زمانش کیفیتش ه ...

عزيزم اخه شوهر من راه نميده به ادم 

ببخشيد بهش ميگم بيا بريم حموم دوتايي ميگههههه نه بدم مياد ،ميگم يكم تنوع بديم هيچي نميگه 

منم ادمم خب وقتي ميبينم استقبال نميكنه دلسرد ميشم 

حرفات كاملا درسته  ولي ميدوني من و شوهرم انگار ابراز علاقه بلد نيستيم ،شوهرم ميگه عشقم رو از ك ...

همه چی دست خودته شاید زیاااد زمان ببره اما اگه دوسش داری وقت بذار مطمین باش یاد نیگیره و ابراز علاقه نیکنه...تو کار نداشته باش مسخرت کنه یا هرچی..کار خودتو انجام بده و اگه اون خندیدم به روت نیاد کم کم عادت میکنه..یه کتابی هم هست خیلی خوبه مثل یک مرد فکر کن مثل یه زن رفتار کن از استیو هاروی..

عزيزم اخه شوهر من راه نميده به ادم  ببخشيد بهش ميگم بيا بريم حموم دوتايي ميگههههه نه بدم مياد ...

خب با مشاور حرف بزن حتما،،، یکمم گرمی بیشتر بکن تو حلقش بلکه دلش بخواد 

تو نخ ما نباش گره میخوری