2733
2734
عنوان

نشت مایع مغزی از بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 19677 بازدید | 219 پست

ببین هروقت اب اومر سریع اب و بریز تو دستمال کاغذی یعنی بذاررو دستمال بچکه بعد دکتر گفت نشونش بده 

الان خیلی از دکترا بخاطر کرونا انلاین رایگان جواب میدن براشون بفرست ضرر نداره که .

داداش منم سالهاست اینجوریه همش ازبینیش آب میادبیرون.. بردیم پیش دکترتوتهران گفتن مایع مغزیشه..برادرم بیماری منیژیت گرفت چن سال پیش تاکما هم رفت چن روزی بعدازکمابرگشت..دکترازطریق بینیش بایه دستگاه ازطریق بینیش عملش کردن چون گفتن یه سوراخ کوچیک توپیشانیشه بایدبسته بشهر چون ازطریق این سوراخ عفونت واردبدنش شده ومنیژیت گرفته  باچسب بستنش.. ولی اون آب همیشه ازبینیش میادبیرون بازم بردیم دکترتهران نشون دادیم که آب ازبینیش میادمعاینش کردبادستگاه چن باری گفتن شایدجای عملش بازشده مال اون باشه  ولی بادستگاه نگاه کردن گفتن جای عمل بازنشده ولی درکل معلوم نیست دلیلش چیه.. 

کاربری جدیدنیستم قبلیموترکوندن... من پرند36هستم.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین هروقت اب اومر سریع اب و بریز تو دستمال کاغذی یعنی بذاررو دستمال بچکه بعد دکتر گفت نشونش بده&nbs ...

هی فک میکنم چرا دکتر گفت سی تی اسکن سر برو شما هم میگین معلوم نمیشه. میشه دوستی منو قبول کنین اگه سوالی داشتین بپرسم ازتون. از بس فک کردم باور میکنی سر درد گرفتم 

داداش منم سالهاست اینجوریه همش ازبینیش آب میادبیرون.. بردیم پیش دکترتوتهران گفتن مایع مغزیشه..برادرم ...

یعنی چند سال از بینیش آب می اومد ولی دکتر نرفته بود؟ اهمیت نداد یعنی؟ چند سالشه؟ 

2728
یعنی چند سال از بینیش آب می اومد ولی دکتر نرفته بود؟ اهمیت نداد یعنی؟ چند سالشه؟ 

الان 27سالشه.. اول مشکل منیژیت پیش اومدبراش.. بعداین آب بینی روالان داره 

2738
چند سال آب می اومد بعدش مننژیت گرفت؟ یعنی دکتر نرفته بود 

نه اول منیژیت گرفت بعد عمل که اون سوراخوتوپیشیونیش چسب کردن بعدعمل بعدمدتی این آب ازبینیش میومدرفت تهران پیش دکترگفتن آب نخاعه حتاگفتن اگه خشک بشه آب نخاع خطرناکه... فکرکنم بابدعملش تمدیدبشه بازم تامشکل حل بشه یکی ازدکترااینجورگفته... 

ولی توهم پیگیربشو ببین دلیلش چیه آب نخاعت خشک نشه 

باشه عزیزم مال داداشت هر روز آب میاد؟ مال من 4 ماه پیش دو بار اومد. از اون موقع خوب بودم تا اینکه دیروز باز اومد 

شما نشت داشتی؟!

ارخ وقتی سینوسهام خیلی عفونت داشتن. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
چطوری عزیزم؟ سینوزیت داشتی شما هم؟ آب می اومد یعنی؟ 

ارا البته ۱۰ ۱۱ سال میش بود. سینوزیتم خیلی حاد شده بود. دیگه ابریزش بینی همش داشتم. رفتم دکتر ساکشن انجام داد خوب شدم. البته حالا هم گاهی وقتها وقتی سینوسهام عفونت میکنن اینجوری میشم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
ارا البته ۱۰ ۱۱ سال میش بود. سینوزیتم خیلی حاد شده بود. دیگه ابریزش بینی همش داشتم. رفتم دکتر ساکشن ...

عزیزم مال شما حتما فرق میکنه آبریزش بینی میگی داشتم. مال ما از یه سوراخ بینی آب میاد مثل آب شیر آب صاف و روان 

2706