2733
2734
عنوان

مامانایی که چن روز بعد میفهمید جنسیت بچمتو چیه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1257 بازدید | 169 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره اول گفت دختر بعد گفت ب احتمال زیاد پسر

ان تی چن بود؟ عکس سونو هم بفرس 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
اهان به سلامتی هرچی هس بغلت کنی 12 هفته دقیق بودی؟ 

نه عزیزم 11 هفته و 4 روز یا 5. ممنون گلم توام همین طور 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2728
عکسش بالا فرستادم والا ننوشته ان تی چنده

مگه غربالگری اول نبوده خب ان تی چرا تشخیص ننوشته وا 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
اینجا براساس سن و تاریخ پریودیتون تعیین جنسیت میکنه برمن که درست بود شماهم امتحان کنید

برا من پسر زد 😁ان تی احتمال دختر داد ولی حس میکنم پسره خودم

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2738
بعضیا از روی عکس سونو تشخیص میدن شما یاد ندارین؟

اره منم دیدم ولی درست درنمیاد حالا بفرس ببینیم چجوریه احتمالی چی گفتن بهت 

برایه منم پسر زد پسرم بود

برا منو دختر زد ولی انتی احتمال پسر گف هفته بعد برم ببینم چی میگه 

2706