2737
2739
عنوان

مامانایی که چن روز بعد میفهمید جنسیت بچمتو چیه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1257 بازدید | 169 پست
😂😂😂 اینجا زیاد عکس ان تی دیدم کوچیکا معمولا دخترن اینا ک پهن ترن پسر حالا خیلیم وارد نیستم 😂😂😶 ...

بزامن کوچیکه ببین 😂

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
سلاممممم

سلام گلم خوبی

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند هفته اید؟؟؟ 

من فردا میرم تو 17 هغته توچن بودی؟ 

انشالله 😍تقریبا زایمانمون با همه.من بچه دوممه

انشالاه همون باشه که دلت میخاد من فقط نرفتم سونو اعصابم بهم ریخته یا ازاین مریضی تا الان میترسیدم یا شوهرم نمیرسه ونمتونم تنهایی برم انشالاه به زودی برم فقط برای سلامتیش میگم ..خداحفظشون کنه براتون انشاالله 

2731
انشالاه همون باشه که دلت میخاد من فقط نرفتم سونو اعصابم بهم ریخته یا ازاین مریضی تا الان میترسیدم یا ...

حتما برای سلامتیش برو ماسک و دستکش استفاده کن کاری نمیشه کرد دیگه

منم و این صنمو عاشقی و باقی عمر....  
انشالاه همون باشه که دلت میخاد من فقط نرفتم سونو اعصابم بهم ریخته یا ازاین مریضی تا الان میترسیدم یا ...

خیلی بده من دیروز 9 ساعت بیمارستان بستری بودم از ترس داشتم فقط میمردم 

مادر بودن🧑‍🍼 و خانم خونه دار🧑 بودن تنهاشغلیه که نه تعطیلی داره و نه مرخصی و نه حقوق💖 
16 هفته 4 روزم هفته دیگه یک شنبه آنومالی دارم

من 16 هفته و شش روز منم هفته بعد چهار شنبه باید برم تو زود نمیری؟ اخه میگن 18 باشی خوبه 

2738
نه چطور 

ببینم آیه راجب پسر میاد یا دختر.

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

ایوای چرا بستری 

ببینم آیه راجب پسر میاد یا دختر.

اهان باشه 😍😍

بزامن کوچیکه ببین 😂

به خدا تابلوعه پسره مخصوصا تو عکس بالا راست 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
من 16 هفته و شش روز منم هفته بعد چهار شنبه باید برم تو زود نمیری؟ اخه میگن 18 باشی خوبه 

نه دکتر سونو گفت 17 به بعد منم میشه 17 و سه روز

مادر بودن🧑‍🍼 و خانم خونه دار🧑 بودن تنهاشغلیه که نه تعطیلی داره و نه مرخصی و نه حقوق💖 

وای چرا عزیزم حتمن مثل من استرس داری منم انقد میترسم کههه نگوو ولی نمتونیم نریم اخه خدای نکرده زبونم لال طوریش باشه بعد خودمو میکشم 

2706