2737
2734

نمیدونم مزاحمت بودیا نه

راننده خیلی گرم صحبت شد معلوم بود کلا ادم خوش صحبتیه حرف بدی نزد بنده خدا ولی خب اذیت شدم یکم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه اما راننده آژانس بهم پیام میداد  تصمیم گرفتم اگر تکرار کرد به شوهرم بگم، ولی وقتی جواب ندادم دیگه اونم پیام نداد

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 

یه بار یه اسنپ دوستم گرفت بهم جلو دانشگاه بودیم

دیدیم از اونور خیابون یه هاچبک ازین قدیمیا یه اهنگ خز گذاشته صداشم زیاد کرده  داره با سرعت میاد

نگو اسنپ من بود

سنشم خیلی کم بود ینی بچه سال میزد   ولی قبل اینکه به من نزدیک شه صدای اهنگو کم کردااااااا ولی من ترسیده بودم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

تو رو خدا گزارش الکی نزنید، مثلا برای کمی دیر رسیدن یا بداخلاق بودن راننده واقعا زندگی سخت شده پول درآوردن سخته حق بدید عصبی باشن، گزارش نزنید چون راننده رو از کار بی کار میکنید و برگشتش به اسنپ یا تپ سی هم پروسه طولانی داره که طرف از نون خوردن میوفته

آقا نیستم 😊
2738

یبار من و دوستام داشتیم می رفتیم نمایشگاه 

بعد خواستیم پیاده  بشیم راننده اسنپ گفت ...موفق و پاینده باشین و.....بقیشو نفهمیدم چی گفت 😅

به دوستم گفتم انگار کم داشت طرف😂😂

میشه دعا کنید به خواسته‌ام برسم؟!:)🙏❤️🌹🌿🍀1402/10/14🍀یه قدم به جلو😇💯

دوستان برنامه اسنپتون چیه؟کدومه؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

نه خداروشکر ولی یبار با تاکسی رفتم تا جایی خرید کنم موقع پیاده شدن دیدم نه پول همرامه نه کارت،زدم زیر گریه، راننده تاکسی شوکه شد هی میپرسید چیشده خواهر،آبجی توروخدا،گفتم اینجوری شده،گفت خوب اینم مشکله؟ من بهت قرضدمیدم،صد و پنجاه رفت کارت کشید داد بهم انقدرررر اصرار کرد،منم چون میخواستم دارو بخرم گرفتم و وقتی برگشتم خونه واسش کارت به کارت کردم😊 اینجور آدما انسانیت رو زنده نگه داشتن👌🌷

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
یبار من و دوستام داشتیم می رفتیم نمایشگاه  بعد خواستیم پیاده  بشیم راننده اسنپ گفت ...موف ...

نه عزیزم کم نداشته فقط می‌ترسه امتیاز کم بدید یا گزارش بزنید چون از کار اخراج میشن گناه دارن بخدا ،😭

آقا نیستم 😊

اره میخواست باهام دوست شه از راه دور منو رسوند تنهاهم بودم و هیلی ترسیدم

اول کار ک نشستم من سادهههه گفت باگوشی خودتون اسنپ گرفتین منم‌گفتم اره چمیدونستم این مردیکه بااین سن ووسال منظور دیگه ای داشته من فکرکردم توی مسیر مشکلی پیش اومده که اینو پرسید

اخر کارم میگفت من وابمیسم کارت تموم شه بیا خودم میبرمت هرجا میخوای بری  پرررررو

بهش گفتم گمشو و درماشینشم محکم بستم

گزارشم زدم اما هیچ پیامی برام نیومد ک پیگیری میشه و این چیزا

2706