2733
2734

سلام به همگی ...بیست روز از پریودم میگذره قبلا تست زدم آزمایش گرفتم مثبت بود بجز سونوی دیروز ک اعصابمو بهم زد گفت چیز کوچیکی دیده میشه اونم اگه باشه مراحل اولیه بارداریه کیست هم دارم

الان تست زدم درجا اینطوری شد تستهای قبلیمم مشخص بودن ولی در این حد قرمز درجا نشدن

من کیست داشتم منفی میشد همیشه احتمالا با کیست باردار شدی 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما ۱۰۰٪ بارداری 

ازمایش ربطی به کیست نداره

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2738
یعنی چی با کیست باردار شدم

کیست داری باردارم هستی 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
شما ۱۰۰٪ بارداری  ازمایش ربطی به کیست نداره

نه تست رو میگم پس چرا سونو گرفتم گفتش الان باید هشت هفته باشی طبق آخرین پریودت ولی اینجا همچین چیزی نیی

بارداری دیگه عزیزم مبارکه 

2706