2733
2739
عنوان

وای بچه ها یعنی حاملم😨😨کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه یه نفر توی دوستی باردار بشه،به نظر شما باز هم باید بچه رو نگه داره یا سقط کنه؟

اره 😑 یا یکاری میکنی باید پاش وایسی یا نکنی نظر شخصی خودم اینه 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
2731
اره 😑 یا یکاری میکنی باید پاش وایسی یا نکنی نظر شخصی خودم اینه 

خب عزیزمممم ما داریم توی ایران زندگی میکنیمممم ها، پرونده زایمان،شناسنامه و گواهی تولدو بقیه موارد چی میشه،گذشته از حرف مردم

سلام

پیشنهاد خوب دارم برا الان که توخونه ایدوبیکاردوس دادم کمکتون کنم پول دربیارید.خودم مدتیه تواین شغلم.برااطمینان خاطرتون ادرس واستعلامم داره.کارخاصی نداره زمانم زیادنمیخواد

منکه راضی بودم تاالان

این اگهیشه

استخدام غیر حضوری در مشاغل اینترنتی

برای کارهای زیر استخدام انجام می شود

ادمین تلگرام

فروشنده اینترنتی با حقوق ثابت

تبلیغ کننده با گوشی

جهت همکاری در تلگرام پیام بدهیدzaynab7878

خب عزیزمممم ما داریم توی ایران زندگی میکنیمممم ها، پرونده زایمان،شناسنامه و گواهی تولدو بقیه موارد چ ...

عقد میکنن بعدش یااینکه طرف بپیچه بچه به دنیا میاد میرن دنبال طرف اگه پیدا نکنن شناسنامه به اسم مادر میشع

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
عقد میکنن بعدش یااینکه طرف بپیچه بچه به دنیا میاد میرن دنبال طرف اگه پیدا نکنن شناسنامه به اسم مادر ...

نه خیر ما تو ایرانیم،کاشکی به همین راحتی بود،معلومممه خیلی مهربون هستی عزیزم،ولی جامعه ی ما متأسفانه نمیپذیره

2738