2733
2739
عنوان

چطوری باباهاتون راضی به ازدواج با عشقتون کردین💕

| مشاهده متن کامل بحث + 2594 بازدید | 202 پست
ما هم الان دو تامون دانشجوییم ،من دو ماه بزرگترم مشکل عمده من این من رشته م پزشکی اون پرستاری بابام ...

به منم همینارو گفتن..من همزمان استادم همکارای پولدارو تحصیلات بالا خواستگار داشتم واسه  همین داداشم گفت دوماه فکر کن ولی باز دلم پیشش بود و الانم بعد ۸سال خودشو نشون داده و خوشبختم کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به منم همینارو گفتن..من همزمان استادم همکارای پولدارو تحصیلات بالا خواستگار داشتم واسه  همین دا ...

برام میشه دعا کنی💚

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  
2728
جلو بقیه دوس ندارم بگم 

اها

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  
ممنونم ولی انشاءالله هرچی خیره همون بشه      

😊

2738
اما تهش    باااااااید قبول  کنه

منم همین میگم جنگ جنگ تا پیروزی گور بابای حرف مردم😂

راضی نکردم عشقم از بس آقاااا بود اومد خواستگاریم بابام تحتقیق کرد دید خوبه قبول کرد

مال منم اقاسس فقط،پزشک نیست😒بابام چون عموم پسرش و عروسش دکتره بهش برمیخوره

من راضی شون کردم الان شوهرمه  اماپشیمونم کاش توروی بابام واینمیستادم😔

ینی شوهرت بد ؟

یا از اینک تو روی بابات وایسادی ناراحتی؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
بابا ها که با یه ناز دخترا قبول میکنن این مانانای پسران که سنگ میدازن

😂

2706