2733
2734

پسرم ۱۹ ماهشه موندم بگیرمش یا صبر کنم.میترسم ایمنی بدنش بیاد پایین یا بیرون نمیشه رفت بخاطر کرونا تو خونه بی قراری کنه...

از طرفیم دیگه خسته شدم از شیر دادن.دندوناش داره خراب میشه .بسکه شیر میخوره اشتهاش کور میشه غذا نمیخوره

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک سال ده ماهگی

با ریتم بخون😂 همه چی آرومه👏 نت من داغونه👏من چقد بدبختم👏دلم من ویرونه👏تشنه سیگنالم 👏از خودم مینالم👏منو نت بارون کن👏به چشات میبالم👏همه چی قاطیه 👏عشق من فاطیه👏من پر از دل دردم👏 نت من قاطیه👏من به لاین دل بستم 👏از گوشیم معلومه👏من چقد بدبختم👏همه چی داغونه👏تشنه ی سیگنالم👏منو سیرابم کن👏منو با اینترنت👏دوباره شادم کن👏بگو که اینترنت👏 تا ابد پا برجاس👏حالا ک برق عشق👏تو نی نی سایت پیداست @ghatipateeee
2728
2738
پسر من ۲۰ ماهشه قصد دادم ۴ ماه دیگه ام بدم

شبا چند بار بیدار میشه برا شیر؟

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
یک سال ده ماهگی

یعنی ۲۲.خوبه.روشتو میگی عزیزم

2706