2733
2739
😆😆 اگه با پرخوری و خواب چاق نشیم تو این روزا. بعید میدونم این مولتی ویتامین باعث چاقی مون بشه. ...

من سرچ زدم تو گوگل ، نوترارست برا پرخوری عصبی خوبه 😍 منم که استرس میگیرم پرخور میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داروی هموپاتیو امتحان کن من حس میکنم تو بهشت بعد خوردنش چون کوچکترین اضطزابی ندارم تازه من وسواس فکر ...

عزیزم سرچ زدم چیزی پیدا نکردم ، اسم کامل داری؟؟؟؟؟؟

2731
یکی از پزشک های مغز و اعصاب ما تو بیمارستان یه دارویی داره تجویز میکنه حدود یک سالی میشه.  من ...

سلام دوست عزیز خداقوت و خسته نباشید ، داشتم مکالمات تون رو میخوندم ،

منم این مشکل استرس شدید رو دارم لطفا اگه پرسیدید که چه داروییه بگید که بریم تهییه کنیم 

سلام دوست عزیز خداقوت و خسته نباشید ، داشتم مکالمات تون رو میخوندم ، منم این مشکل استرس شدید رو دار ...

سلام آره عزیزم ، حتما خبر میدم ... امروز قرار بود بگیرم ، برام معرفی کردن ، ولی فرصت نشد ... آمار دقیق بگیرم مطمئن شم حتما اطلاع میدم 😘

2738
این قرص هست یا کپسول ؟ شما چند وقت استفاده میکنید ؟

عزیزم من امروز رفتم خریدم به پیشنهاد دوستان ، قرص هستش ، امروز ۲ تا خوردم فعلا ، فقط اینکه چند روز بعد بهتون میگم که اثر کرد یا نه 🙃

این قرص هست یا کپسول ؟ شما چند وقت استفاده میکنید ؟

ستارهشمالی جون سلام

من نوترارست رو خریدم و الان چند روزه ، روزی ۲ -۳ میخورم ، دستوری که رو خود محصول هستش خیلی عالیع ..‌ خواب آور نیستا ولی حتی خوابمم تنظیم شده 🤩 خیلی خوشحالم 💃 ممنونم از دوستان که کمکم کردن ....

2706