2733
2734
من میخام بفروشم بدونه اجرت بخرم دوباره چون شکسته چندتاشون ب نظرتون چیکا کنم، 😭

ن اصلا نفروش بذار بمونه منم میخاستم همین کارو بکنم که نشد و الان خیلی پشیمونم

بذار وضع بازار معلوم شه بعد

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه واقعا رفته بالا.وبیشتر میره بالا شک نکن

حالا اوضاع بازار اینا مشخص شه معلوم میکنه الان هرکی ب هر کیه معلومه که میره بالا

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
نمیدونم بخدا خیلیا هم همه چی دارن اما درحسرت فرزندن😢😢😢

اره عزیزم. اون موضوعش فرق میکنه. اما واقعا هم بخاطر مسایل اقتصادی کشورما هم دنیا هم مسایل سیاسی هم شرایط زیست محیطی دنیا هرچی کمتربهتر. من دوهفته دیگه بچم ب دنیا میاد اولیش و اخریش. امروز دبدم شوهرم میگه ب نظرت کار درستی کردیم بعدا نمیگه چرا منو ب دنیااوردید....گفتم چرا ممکنه بگه اما خب ما فقط باید کوتاهیی نکنیم. 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2731

من میخواستم سکه پارسیان بگیرم برای پس انداز یعنی نگیرم به نظرتون

عضو گروه رز قرمزبودم💄الان رزبنفشم 💜تاریخ شروع رژیم🏃 ١٤٠٠,9,28 ❤وزن شروع.90,600😥 وزن هفته قبلی80,700  وزن فعلی79,800  خدایا شکرت هدف٧٠💃
۶۶۰ هزار خام با اجرت و ...فکر کنم گرمی ۷۵۰ بشه 

جدی میگی؟

من قبل از عید ۵۴۰خریدم 

خوب شد هم خریدم خیلی دست دست کردم

از آینه بپرس نام نجات دهنده خویش را آیا زمین که زیر پای تو می لرزد تنها تر از تو نیست؟!
2740
الهی . ناراحت نباش . 😍پدرمادراام گناه دارن . همه گناه دارن. 😔😔😔

دوساله عقدم مامان بابام ناراحتن لج کردن چرا عروسی نمیگیره همش دعوا میکنن

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات
فعلاهیچکس پول نقدشوتبدیل نمیکنه تواین موقعیت تنهاچیزیکه ارزش داره پول نقده

برعکس میگی ؟ توی این موقعیت تنها چیزی که نگه نمیدارن پوول نقده ! چون تورم روز بروز داره بیشتر میشه 

.
حتما بگیر

اگه ضرر کنم چی اگه بیاد پایین دودلم

عضو گروه رز قرمزبودم💄الان رزبنفشم 💜تاریخ شروع رژیم🏃 ١٤٠٠,9,28 ❤وزن شروع.90,600😥 وزن هفته قبلی80,700  وزن فعلی79,800  خدایا شکرت هدف٧٠💃
اره عزیزم. اون موضوعش فرق میکنه. اما واقعا هم بخاطر مسایل اقتصادی کشورما هم دنیا هم مسایل سیاسی هم ش ...

شاید تا چندسال دیگ همه چی درس بشه وبرگرده به سابق.بعد کسی که بچه نیاورده بخاطر شرایط باید تا اخر عمر تنهایی روسر کنه....

خدایاشکرت
نمیدونم بخدا خیلیا هم همه چی دارن اما درحسرت فرزندن😢😢😢

اگه یکم به اونی که نداره کمک بکنه خدا بهش فرزندم میده

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز