2737
2734

خانوما من ساق پام نسبت ب بقیه ی بدنم چاقه دلم میخواد عمل کنم ولی نمیدونم چجوریه؟عوارضش چیه؟کسی هست ک انجام داده باشه؟؟واقعا موثره؟بعد ی مدت از بین دوباره برنمیگرده؟؟

یِک "تو"،تَمامِ عُمر مَرا بَس اَست..!❤💍👑اگه خدارو میپرستین کمتر لایک کنین دیوونه شدم😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
ساق پات چاق شده هورمونیه بری عمل کنی تاوقتی هورمون هات درمان نشه برمیگرده

نه آخه واسه من ارثی بود از بچگی اینطوریم

یِک "تو"،تَمامِ عُمر مَرا بَس اَست..!❤💍👑اگه خدارو میپرستین کمتر لایک کنین دیوونه شدم😒
من میخوام پاهام چاق شه بیا عوض کنیم😁

آخه واسه من از خوشگلی گذشته خیلی چاقه هیکلمو بهم ریخته بااینکه کلیم ورزش میکنم باز لاغرنمیشه

بعضی ها لاغره میخوان چاق شه بعضی ها هم میگن می خوام لاغر شه ،شاید حساسی ،جاری من بالا تنش لاغره پایین تنش چاقه من خوشم می یاد ،مخصوصا ساق پاش،میشه عکس بدی ،نظر بدیم شاید خودت حساسی ،من وقتی کرونا تموم شه می رم بدنسازی هیکلمو بتراشم☺️

بعضی ها لاغره میخوان چاق شه بعضی ها هم میگن می خوام لاغر شه ،شاید حساسی ،جاری من بالا تنش لاغره پایی ...

تو عکس معلوم نیس ولی خودمو اذیت میکنه😐نمیدونم شاید بقول تو حساس شدم

2706