2737
2739
عنوان

وحشتناک ترین کارایی که کردین😨

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 45 پست

کار خاصی نکردم

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

بچه بودم ب دخترهمسایه مون امپول واقعی زدم جیغ زد درش اوردم وگرنه الان دکتر شده بودم😒😒

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترقه انداختم تو دسشویی عمومی مردا با شلوار نیمه بالا کشیده میدویدن بیرون(اینجور نگام نکنین خو بچه بودم)

توی بخاری مدرسمون آموکسی سیلین 500 انداختم 2 روز کلاسمون تعطیل شد(دعای خیر بچه ها هنوز پشت سرمه)

یه کارای دیگه ای هم کردم که اینجا نمیشه گغت

راستی یه بارم جشن روز معلم برف شادی ریخیتم رو معلممون یکی از بچه ها فشفشه دستش بود خورد به معلمه بیچاره آتیش گرف همه کرک و پراش سوخت

با پسر عمه هام و دختر عمه هام وقتی هشت نه سالمون بود رفتیم زیر تراکتور همسایمون اتیش روشن کردیم مث ا ...

خو چیشد تراکتور اتیش گرفت؟

فروخواندم به گوشش قصه عشق:                              ‌ترامیخواهم ای جانانه من 😍                          ‌ترامیخواهم ای اغوش جان بخش❤️               ‌‌   ‌تراای             🥰عاشق دیوانه من🥰                     ‌من باقانون جذب تونستم به عشقم برسم 😍😍😍😍😍الان تمام دنیام نامزدمه😍😍😍                        ‌
2731
خو چیشد تراکتور اتیش گرفت؟

نه دیگه اومدن اتیش زیر تراکتور رو خاموش کردن ب مرحله اتیش تراکتور نرسید

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
نه دیگه اومدن اتیش زیر تراکتور رو خاموش کردن ب مرحله اتیش تراکتور نرسید

خداروشکر😂😂😂

فروخواندم به گوشش قصه عشق:                              ‌ترامیخواهم ای جانانه من 😍                          ‌ترامیخواهم ای اغوش جان بخش❤️               ‌‌   ‌تراای             🥰عاشق دیوانه من🥰                     ‌من باقانون جذب تونستم به عشقم برسم 😍😍😍😍😍الان تمام دنیام نامزدمه😍😍😍                        ‌

آشپز خونه توی حیاطمون رو آتیش زدم .

با قیچی پرده های خونه خالم رو بریدم .

تو چایی کسی که ازش خوشم نیومد تف کردم .

از دیوار مدرسه رفتم بالا پریدم خونه کناری .

اینا قابل گفتن بود .

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲
2740
ترقه انداختم تو دسشویی عمومی مردا با شلوار نیمه بالا کشیده میدویدن بیرون(اینجور نگام نکنین خو بچه بو ...

یااااااا ابوالفضل😨😨😨من سره کلاس همیشه........مصنوعی مینداختم😲

میگویند گرگ گرگ میزاید و گوسفند گوسفند،اما تنها انسان است که گاهی گرگ میزاید و گاهی گوسفند😏
آشپز خونه توی حیاطمون رو آتیش زدم . با قیچی پرده های خونه خالم رو بریدم . تو چایی کسی که ازش خوشم ...

خدا به داد بقیش برسه🤣🤣🤣

من ۶ سالم بود خونمون دو طبقه بود ما بالا می نشستیم پایین داده بودیم اجاره مستاجرمون‌رفته بود ... خالی بود پاین مامانم ی سری خرت و پرت موکتو... این موکته خیلی زیاد بود توش نمیدونم چرا اما زیاد بود گذاشته بودن کنار دیوار رو هم منم یواشکی کبریت ورداشتم بردم پاین بازی کنم ...همینطوری داشتم روشن میکردم پشته سره هم ک یهو دیدم همه جا آتیش گرفت و پریدم رفتم بالا...موندم چطور تودم نسوختم....بد اینا بالا هی میگن والا بوی سوختگی میاد منم جیکم در نمیاد و بد همسایه ها در میزنن بایین بیرون خونتون آتیش گرفته و....

خدا به داد بقیش برسه🤣🤣🤣

خدایی پدر و مادرم رو خیلی اذیت کردم .

به اطرافیان هم زیاد ضرر زدم .

آهان با در ماشین داییم ور رفتم خراب شد دیگه بسته نمیشد . تا تعمیر گاه زنداییم در رو گرفته بود .🤣🤣

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲
2706