2410
2553
عنوان

وحشتناک ترین کارایی که کردین😨

531 بازدید | 45 پست

اول خودم:

بسم الله الرحمن الرحیم موهای پسر عمومو آتیش زدم گوسفندای بابابزرگمو سوار شدم با یه چوبی که سرش میخ داشت کوبیدم تو سره پسره همسایمون یه بارم داشتم با پسرای مهمونامون بازی میکردم بهم گفتن برو یه پارچه سفید بیار علامته تسلیممون باشه منم اولین پارچه سفیدی که دستم اومد از کشو برداشتم وقتی میرفتم دیدما روح از تنه بابام رفت نگو لباس زیره بابامو برداشتم😨😱یاااااااحسین.

میگویند گرگ گرگ میزاید و گوسفند گوسفند،اما تنها انسان است که گاهی گرگ میزاید و گاهی گوسفند😏

چقدر انرزی منفی

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

كلا ادم خشني بودي انگار🙄🙄🙄

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

دارت کردم تو دست پسرعموم

کارای دیگم کردم یادم نیست

دوست قشنگ من،امیدوارم وقتی این امضارو میخونی از ته دلت شاد باشی💚اگه حالت بد بود، نیاز به هم صحبت داشتی،‌دوست داشتی کسی برات دعا کنه، یا کلا نیاز به کمک داشتی فقط لازمه بهم بگی من کمکت میکنم💚لطفا برام صلوات بفرستین💙
2714

منم ادمس موزي گذاشتم زير معلم اجتماعيمون😂😂

يبار براي اينكه كلاس تعطيل بشه سوسك(از نوع خروسو)ريختم تو كلاس همه پريدن بيرون😂😂😂

بعضي وقتا فكر ميكنم دارم خواب ميبينم منتظرم يه شوك وارد بشه بيدار بشم ببينم اهه اين ك همش خواب بود عسلم مامان هلما و هليا و منتظر يه ني ني ديگ🤦‍♀️ 

من بیش فعال بودم منو بردن پیشه مشاور مشاوره گف دختره خوشگلم اگه راهه راستو بری راحت تری یه از رو دیوار بری؟منم گفتم معلومه از رو دیوار اونم گف آقا این آدم نمیشه ببرینش بیرون😨

میگویند گرگ گرگ میزاید و گوسفند گوسفند،اما تنها انسان است که گاهی گرگ میزاید و گاهی گوسفند😏

با چماق بابا بزرگم زدم تو سر عموم

سوزن کردم تو دست دخترعمم

همیشه کلا بقیه میگن عصبیت نکنیم یکم وحشی ای😂

دوست قشنگ من،امیدوارم وقتی این امضارو میخونی از ته دلت شاد باشی💚اگه حالت بد بود، نیاز به هم صحبت داشتی،‌دوست داشتی کسی برات دعا کنه، یا کلا نیاز به کمک داشتی فقط لازمه بهم بگی من کمکت میکنم💚لطفا برام صلوات بفرستین💙

با پسر عمه هام و دختر عمه هام وقتی هشت نه سالمون بود رفتیم زیر تراکتور همسایمون اتیش روشن کردیم مث احمقا.

عمم دیدمون جیق و داد کرد همه اومدن.ماهم میخندیدیم.

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2706