2733
2739

سلام. این یه پاسخ دیر برای این پیام هست اما چون اخیرا جکوزی خریدم و برای این خرید چندماه تحقیق کردم، برای افرادی که بعدا به این پست مراجعه می‌کنند توضیحاتی می‌دم که ممکنه براشون کاربردی باشه. جکوزی و وان های جدید همراه با چارچوبی به نام شاسی عرضه می‌شن. به این ترتیب بدون هیچ گونه تخریب، جکوزی یا وان در حمام قرار میگیره. همچنین به راحتی قابل جابجایی به مکان یا منزل دیگه هست.

برای خرید وان یا جکوزی اولین نکته‌ای که باید توجه کنید، ابعاد مورد نیاز هست. حداکثر ابعاد حمام‌تون رو اندازه‌گیری کنید.

• حالا توجه کنید که اگر ابعاد حمام‌تون بزرگ و مناسبه، می‌تونید از جکوزی‌های دونفره استفاده کنید.
  • اگر ابعاد حمام شما کوچیکه، پس ناچارا باید از وان یا جکوزی یک نفره استفاده کنید.

ابعاد جکوزی و وان های دو نفره معمولا حداقل با عرض ۱۱۰ سانتیمتر و طول ۱۷۰ سانتیمتر ارائه میشه. ابعاد بزرگتر هم در بازار وجود داره. برای مثال جکوزی‌های دو نفره شرکت فارس وان در این ابعاد وجود داره:

• 1۱0*1۷0 سانتیمتر
  • ۱۲۰*۱۷۰ سانتیمتر
  • ۱۱۰*۱۸۰ سانتیمتر

اگر قصد خرید جکوزی یا وان حمام یک نفره رو دارید و ابعاد حمام‌تون به اندازه کافی بزرگ هست، سعی کنید حداقل طول جکوزی یا وان رو ۱۷۰ یا ۱۸۰ سانتیمتر در نظر بگیرید. جکوزی های کوچکتر در صورتی که دراز بکشید پاهاتون ناچارا جمع میشه. هر اندازه طول بلندتر باشه طبیعتا راحت تر استفاده میکنید.

اگر قصد خرید جکوزی یا وان حمام یک نفره دارید و فضای حمام‌تون بزرگ نیست، پس ناچارید با توجه به ابعاد حمام‌تون، بزرگترین جکوزی رو انتخاب کنید. مثلا اگر حداکثر فضای حمام شما ۱۶۰ سانتیمتر هست،‌ پس انتخاب‌هاتون محدود به همین سایز هست. 

جکوزی‌هایی تولید شده که در گوشه حمام نصب میشه و به صورت مربع طول، فضای بیشتر و مفیدتری رو در اختیارتون میذاره.

کوچکترین جکوزی‌ای که میخرید حداقل ۱۳۰ سانتیمتر طول داشته باشه. کوچکتر از این سایز معمولا بدن خیلی جمع میشه و منطقی نیست برای جکوزی هزینه کنید اما وان حمام اگر می‌خواهید بخرید، در ابعاد ۱۰۰ سانتیمتر طول هم در بازار هست و قیمتش مناسبه. برای مثال در حال حاضر وان السانا با طول ۱۰۰ و عرض ۱۰۰ سانتیمتر تولید میشه.

ابعاد وان و جکوزی های یک نفره معمولا به این صورته:

• ۸۰*۱۸۰
  • ۷۰*۱۷۰
  • ۷۰*۱۷۰ (پرفروش)
  • ۷۵*۱۷۰
  • ۷۰*۱۶۰
  • ۷۰*۱۵۰
  • ۷۰*۱۴۰
  • ۷۰*۱۳۰
  • ۷۰*۱۲۰ (وان)
  • ۱۰۰*۱۰۰ (وان)

مرحله دوم امکاناتی هست که تیپ های مختلف جکوزی در اختیارتون میذارن. هر اندازه بیشتر هزینه کنید، امکانات بیشتری در اختیارتون گذاشته میشه

جکوزی تیپ یک معمولا با شیرآلات، ۶ تا جت جانبی، موتور یک اسب بخار، زیرآب اتوماتیک (محل خروج آب) عرضه می‌شه. 

تیپ دو ممکنه موتور قدرتمندتر با تعداد جت‌های بیشتری ارائه بشه. ممکنه جت کف هم در این تیپ وجود داشته باشه.

تیپ سه معمولا یک موتور اضافه میشه به نام «بلوئر» که باعث ایجاد حباب بیشتر و اکسیژن دهی بیشتر به آب میشه. همچنین نورهای هالوژن (برای زیبایی آب) و رادیو می‌تونه وجود داشته باشه.

تیپ ۴ احتمالا با اضافه شدن هیتر (گرم کردن دمای آب یا ثابت نگه داشتن دمای آب) باشه، مانیتور، تعداد جتهای جانبی و کف بیشتر و...

با توجه به اینکه کلا مدت زمان استفاده از جکوزی نباید بیشتر از نیم ساعت باشه، و بدنه جکوزی ها معمولا دمای آب رو نگه میدارن و سریع رها نمیکنن پس بنظرم هیتر خیلی ضروری نیست.

موضوع بعدی امکان وجود پریز برق و شیرآلات مخصوص برای جکوزی در حمامتون هست. اگر وجود نداره باید لوله کشی و سیم کشی بشه. اگر وجود نداره و امکان تخریب یا بازساری حمام برای سیم کشی و لوله کشی نیست، از وان استفاده کنید. 

در نهایت شرکتی که ازش وان یا جکوزی رو تهیه می‌کنید هم اهمیت داره. شرکت‌های مختلف رو بررسی کنید و قیمت‌ها و کیفیت کالا رو مقایسه کنید.

پیشنهاد بنده شرکت فارس وان هست، مهم‌ترین موضوع میزان زمانی که کارشناسان فروش شرکت برای توضیح امکانات مختلف براتون میذارن، یعنی برای شما ارزش قائل هستن. موضوع بعدی مشاوره دقیق هست. موضوع سوم گارانتی کالا بسیار اهمیت داره که این شرکت ۵ ساله و طبق گفته خودشون بدون قیدو شرط هست. یعنی اگر جکوزی بشکنه (که احتمالش کمه)، به رایگان تعویض میشه. موتور جکوزی اگر به هر دلیلی آسیب ببینه تعویض میشه و ... . برند معتبری هستن و در دیجیکالا منحصرا محصولات فارس وان فروخته میشه.

پیشنهاد میکنم محصولات جکوزی و وان حمام رو ببینید و مقایسه کنید.

برای خرید وان و جکوزی می تونید یه مقاله ای که لینک کردم رو بخونید. خیلی اطلاعات کاربردی ارائه میده. فروشگاه لیدوما جکوزی مرکز فروش وان و جکوزی و وان جکوزی هست که خیلی ساله داره کار می کنه و همیشه محصولات با کیفیت ارائه می ده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام وقت همگی بخیر 

من دوسال پیش از یه سایتی تو خیابون بنی هاشم جکوزی خریدم چند روز پیش یه مشکل تو کلید پنوماتیک جکوزی پیش اومد تماس گرفتم واقعا کیف کردم ظرف دوساعت با شرکت هماهنگ کردن اومدن برای گارانتی و درستش کردن یک قرون هم از من پول نگرفتن ( چیزی که خیلی رایجه و پول میگرین حالا به خر بهونه ای )

من یه جکوزی دونفره مارک باداب ازشون خریدم. لازم دونستم اسم سایتشونو اینجا بگم که شما هم ازشون خرید کنید. دکورا2020  اسم سایتشون هست همه چی داره