2737
2734

مننننن

عااااره عشق ته دیگم

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بارون که خوبه شاید باورتون نشه عروسی ما شب قبل تگرگ بود فرداش بشدت برف راحت تا ساق پامون برف میلرزیدم ، البته اسفند بود و شوهرم تدیگ خور حسابی   ... روزا قبلش هوا افتابو بارون بود  ...  البته خیلی راضیم خیلی رمانتیک بود تو برفا واقعی عکس انداختیمو دور زدیم   اصن ی وعضی برد

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
بارون که خوبه شاید باورتون نشه عروسی ما شب قبل تگرگ بود فرداش بشدت برف راحت تا ساق پامون برف میلرزید ...

من ناراحتم عکسام بی کیفیت شد ، عکس باغ نداریم من از سرما میلرزیدم

کاش تصویرت نفس می کشید مادر
2706