2733
2734
عنوان

بیاین لطفا😭

117 بازدید | 9 پست

نیم ساعت پیش اینا یه تایپک زدم برای اینکه بفهمم مشکلم چیه و گفتن ‌که کیست مویی دارم 

من واقعا سنم زیاد نیست و نمیدونم چرا اینجوری شده ولی در هر صورت دفتم الان کلی راجبش خوندم و هی میگن خطرناکهههه😭😭😭😭😭

در ضمن مال من خیلی خیلی خفیفه یعنی وقتی هم درد میگیره دردش اونقدر زیاد نیست و یکم سوزش داره خون هم شاید ماهی ۳ ۴ بار بیاد ولی خب خیلی ترسیدم وقتی راجبش خوندم

میشه یکی خیالمو راحت کنه اگه عمل نکنم چی میشه خودش برطرف نمیشه واقعا اگه عمل نکنم نتیجش خیلی بده؟:(

و یه چیز دیگه من دو تا زیر بغلم جای قرمز و حالت کبود داره  و مدت طولانیه هست درد نداره فقط شاید ماهی ۱ ۲ بار یکم بزرگ شن و دردناک شن و اینکه جاشون  کبود رنگه این چیه کسی میدونه؟😭

ممکنه با همین کیست اینا در ارتباط باشه یا نه کلا یه چیز دیگس لطفاااااا کمکم کنین 

وزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونا ک زیر بغلته قارچ احتمالا موقع اپیلاسیون اینجوری شده بعدم کیست مویی من شنیدم خطری نداری و کیستهایی ک حرکت میکنن و درد دارن خطرناک نیست و کیست مویی رو میتونن با یه برش ساده تخلیه کنن ترس نداره ک از اسمش پیداس توش مو جمع شده 

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
2728
اونا ک زیر بغلته قارچ احتمالا موقع اپیلاسیون اینجوری شده بعدم کیست مویی من شنیدم خطری نداری و کیستها ...

راستش حتی مطمئن نیستم کیست باشه اگرم باشه خفیفه ولی تو تایپک قبلیم همه گفتن کیسته

قارچ رو چجوری میشه درمان کرد خیلی وقت این کبودی ها رو دارم

وزن 
راستش حتی مطمئن نیستم کیست باشه اگرم باشه خفیفه ولی تو تایپک قبلیم همه گفتن کیسته قارچ رو چجوری میش ...

یه سری پماد هست ضد قارچ اسمشو یادم نیست دارو خونه بگی بهت میدم خارش هم داره؟

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
همیشه نه ولی بعضی وقتا

خب احتمالا همون قارچ یا برو دکتر پوست یا الان تو این وضعیت کرونا ک نمیتونی بری برو داروخونه بخر داروشو 

اون کیست کجا بدنته

2738
پایین کمرم قسمت دنبالچه

اونو بهتر ک ب دکتر نشون بدی چون کیست ابی و کیست مویی داریم ببینی کدومشه و ب گوگل بسنده نکن و باور نکن گوگل بعضی وقتا یهدچیزیو بزرگ جلوه میده و میترسونتت نکه اشتباه باشه ولی چون دقیقا نمیدنه علاییم چیه از یه مورد کل علایمشو  میگه ادمو میترسونه