2733
2739
عنوان

دوستانی که خانواده ندارن یا کلا حسابی نمیشه روشون باز کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 71 پست
بله، بینهایت متکی به خودمم...با اینکه الان هم مشکلات دارم اما باز هم براشون راه حل پیدا میکنم خخخ م ...

دکتر هلاکویی گوش بده حرفاش انرژی بخش و ارام بخشه

آنچه بر خود نمیپسندی بر دیگری مپسند .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میفهمم چی میگی  من مادرم بعد ۱۶ سال برگشت تو این سالها حتی زنگم نزده بود  خب قطعا مادر م ...

باز تو یکی رو داری بری کنارش( مادر فعلیت). .. وای به حال دل ادمایی که همونم ندارن

از روحت انرژی نمیگیره این جنگیدن؟

اصلا  ،  زندگی یعنی جنگیدن

جنگیدن برای رفاه برای بقا 

هیچ چیز ارزشمندی ساده و مجانی بدست نمیاد

یادت باشه ، پنیر مجانی فقط توی تله موش وجود داره.

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2731
2740
میفهمم چی میگی... هدفی داری تو این جنگیدن ها؟یه هدف مشخص؟

بله ، هدف های مهم دارم مثلا پزشکی قبول شدن با وحود اینکه الان دکترا دارم، ثروتمند شدن ، نشون دادن حد و حدود به خانواده همسر و...

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
از کجا میگیرین فایلاشو؟

پیجای اینستا بیشتره مشاوره هاشو داره اسمشو بزنی میاره ، تلگرامم داره، خیلیا تماس میگیرن باهاش ، من اوایل فقط چند دقیقه گوش کردم رها کردم ولی بعد از سه چهار ساعت گوش کردن به صحبتاش درباره همه چیز دیدم خیلی حالم بهتر شده واقعا ریشه یابی میکنه

نمیخوام انرژی منفی بدم،درسته آدم عادت می‌کنه ولی شادی درونی آدم کاهش پیدا میکنه

میفهمم... فکر کنم نتیجه ای که گرفتم از این تاپیک فقدان جبران ناپذیریه و ضربشو تا دم مرگ میخوری..

برای استارتر نوشتی یا من ؟

هر دو، پیجای اینستا بیشتره مشاوره هاشو داره اسمشو بزنی میاره ، تلگرامم داره، خیلیا تماس میگیرن باهاش ، من اوایل فقط چند دقیقه گوش کردم رها کردم ولی بعد از سه چهار ساعت گوش کردن به صحبتاش درباره همه چیز دیدم خیلی حالم بهتر شده واقعا ریشه یابی میکنه

2706