2733
2734

چجوری با این مدل فقدان کنار اومدین؟ 

چه کار هایی کردین که هیچ وقت دلتون هوای داشتن خانواده به سرش نزنه؟ 

یا چه مواردی رو  میشه جایگزین کرد؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بابام میگه هیچ وقت پشتم به هیجا گرم نیست بعد ۴۵سال که داره هنوز فراموش نکرده فک نکنم بشه فراموشش کرد🙃🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
دوستم منم خانواده بیولوژیک ندارم  بجاش یه خانواده خوب دارم که گرچه رابطه خونی باهام ندارن ولی ...

عزیزجان حالا کلا کسی نه فامیل و خانواده چه بیولوژیک چه مورد دیگه نداشته باشه باید چجوری هضم کنه؟

2738

من که پدر و مادرم فوت شدن ، خیلی دلتنگشون میشم و چاره ای نیست

خاله و دایی هم که فقط منتظرن من زنگ بزنم بهشون ، اونا رو هم گذاشتم کنار ....آدم تنها یاد میگیره فقط روی خودش حساب کنه

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
من دارم ولی دورن،،یا با بعضیا قطع ارتباط شدیم ناخواسته بخاطر خپاست بزرگترا،،کلا یه خلا ک هیچ وقت پر ...

خیلی دوست دارم پر کنم این خلا رو .. ولی خیلی از لحاظ درونی رشد کردم!

2706