2733
2734
عنوان

مشکلم چیه؟

107 بازدید | 15 پست

سلام خانما گلاب به روتون ببخشید ولی مجبورم بپرسم راستش من یه مدتیه پشتم یعنی قسمت بالای خط نشیمنگاهم یعنی تقریبا میشه پایین ترین جای کمرم نمیدونم متوجه شدین کجا رو میگم یا نه من اونجا بعضی وقتا سوزش و درد دارم که البته خیلی زیادم نیست و بعضی وقتا خون میاد انگار که همیشه زخم باشه یهو متوجه میشم خون اومده کسی این مشکلو داشته من واقعا میترسم

وزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
بله

اگه هیچ بر امدگی نیست حالت عرق سوزه قارچه باید بری دکتر دارو میده حمام مرتب برو اون قسمت هم امدی بیرون خشک کن با سشوار بعد سرویس با یه تیکه دستمال جدا اون قسمت اروم خشک کن نکش روش میتونی ترمیم کننده هم بزنی تا بری دکتر

اگه هیچ بر امدگی نیست حالت عرق سوزه قارچه باید بری دکتر دارو میده حمام مرتب برو اون قسمت هم امدی بیر ...

میگن عمل جراحی میخواد ولی من نمیخوام عمل کنم و ز یادم شدید نیست یعنی مثلا ماهی ۳ ۴ بار یه ذره خون میاد و درد داره همیشه اینجوری نیست راهی برای درمانش تو خونه هست؟:(

وزن 
میگن عمل جراحی میخواد ولی من نمیخوام عمل کنم و ز یادم شدید نیست یعنی مثلا ماهی ۳ ۴ بار یه ذره خون می ...

ببین اگه بر امدگی یا حفره مانند باشه اونوقت کیسته و درمانش فرق داره اگه  مثل عرق سوزه قارچه بهتره بری دکتر تا مطمین بشی

2706