2733
2739

بچه ها من خیلی ایمانم قویه به خدا هم ایمان داشتم نمازمم سر وقت میخونم ولی امروز تو اینستا یه شخصی پستی گزاشته بود راجب اعتقاد بخدا و اینجور چیزا بعد چن نفر کامنت زده بودن که خدا وجود نداره نمیدونم قبل از خلق بشر هیچ پیامبری نبوده و از این حرفا یکم دلسرد شدم دارم دیونه میشم حس میکنم به گفته ی اونا خدا وجود نداره از یه طرفی هم میگم مگه میشه این دنیا با این همه نعمتش حتما کسی هست که خلقش کرده😭😭😭

الان اینجا پر از نظرات متفاوت میشه 

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اون احمقی که گفته وجود نداره نمیگه اگه خدا نبود چطور از ی نطفه بد بو من بوجود اومدم شعبده بازی شده همه چی تو قرآن هست سندهمه چی تو قران اومده منتها باید تحقیق کرد که معانیشو متوجه سد

میشه برای سلامتی و بچه دارشدنم ی صلوات بفرستین

اگر ایمانت قوی بود با حرف چندتا ادم که پیش خدا قد مورچه هم نیستن نسبت به وجود خدات! سست نمیشدی وتردید تو دلت ایجاد نمیشد...

نه؟!!

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
2738

خدا وجود داره همه وقتی تو تنگنا قرار میگیرن اونو صدا میزنن و بهش پناه میبرن اما نکته عجیب اینه که دانشمندان و نابغه های قرن انکار میکنن .آخه مثلا یه فیزیکدان نظم جهان بیشتر درک میکنه چطور خدا رو انکار کنه؟

یک گل رو تو ذهنت تصور کن تو قبلش بودی یا بعدش وجود خدا همینه از ازل بوده تا ابد مگه میشه دنیا به این عظمت با این همه نظم و ترتیب بدون خالق باشه وقتی تو یه دریای طوفانی تو یه کشتی هستی و یقین میکنی که غرق میشی اما با تمام وجود به یه نفر پناه میبری اون همون خدای خالق جهانه...

میگن دونفر سر وجود داشتن یا  نداشتن خدا باهم بحث میکردن و اخرهیچکدوم قانع نشدن اونی که اعتقاد داشته خدا وجود داره رفته یه صندلی در نهایت زیبایی و ظرافت گذاشته خونش و اونی که اعتقاد نداشته رو دعوت میکنه موقعی که نفر دوم صندلی زیبا رو میبینه میگه چه قدر قشنگه کار کیه که این صندلی رو ساخته صاحبخونه میگه کار هیچکی این صندلی همینجوری اینجا بوده مهمون میگه مگه امکان داره این غیر ممکنه که یه چیزی همینجوری وجود داشته باشه صاحبخونه میگه تو یه صندلی به این ناچیزی رو میگی غیر ممکنه که خالقی نداشته باشه بعد چگونه ممکنه این جهان با این عظمت و نظم خالقی نداشنه باشه

من هر کاری خیر و ثوابی را به نیابت از سردار عزیزم ❤️حاج قاسم❤️انجام میدم .                     یک صلوات هدیه به روح پاکش

این امضا یکی از کاربرای عزیز بود، جالبہ 💙

🐇کم کم یاد میگیری🐇                                                                  باید باغ خودت را پرورش دھی 🌳🌲🌷🌻🌵🌱🌲🌳 بہ جای اینکہ منتظر کسی باشی تا برایت گل بیاورد 💐
2706