2737
2739

ابن سینا بستس

همه جا هم بستس

شماها می‌دونید مورفولوژی اسپرم ۱ درصد نرمال چه قد تو ناباروری تاثیر داره و اینکه ما الان باید چی کار کنیم؟

لطفا هر تجربه یا اطلاعاتی که دارین بگین

آخه سایتا هم هر کدوم یه چیز نوشتن گیج شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منظورش شکل طبیعیه اسپرمه برای همسر شما ۱ درصده.

برای همسر من ۰ درصد بود خداروشکر طبیعی باردار شدم شما هم نگران نباش ۱ درصد خوبه

تیکر تولد یکسالگی پسرمه💙 خدایا شکرت بعد از ی سقط و کلی انتظار پسرمو به من هدیه دادی. برای سبز شدن دامن همه منتظرا از ته دلت ی آمین بگو ❤
2738

من شوهرم ۲بود بعد کلی دارو شد ۳ ....کیوتن و جنسینگ و ای و ی سری دارو واسه عفونت خورد ....دکتر گفت مورفولوژی رابطه مستقیمی با اعصاب و عفونت داره ...اگه هم واریکوسل داشته باشه امکانش هس ازاونم باشه

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
منظورش شکل طبیعیه اسپرمه برای همسر شما ۱ درصده. برای همسر من ۰ درصد بود خداروشکر طبیعی باردار شدم ش ...

بعد چه مدت باردار شدی؟

یادت هست که سرعت اسپرمش چه قدر بود؟

با دارو بهتر شد یا با همون صفر درصد باردار سدی؟

اگه خودتون مشکل خاصی نداشته باشین قبل ۲سال باردارمیشین ....من ک ۳سال و نیمه اقدامم اخرم گفتن فقط میک ...

یعنی با این مورفولوژی ممکنه منم مشکل داشته باشم که ما بچه‌دار نشدیم؟ الان نزدیک دوسال شده. می‌خوام بدونم بعد کرونا منم باید عکس رنگی بگیرم و هزار جور آزمایش بدم یا نه فقط به همسرم دارو میدن؟

2706