2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو سه روز دیگه اگه پری نشدی دوباره بیبی بزن

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2731

منم از وقتی اقدام کردم نامنظم شده پری هام رفتم دکتر گفت تنبلی داری .حالا ماه قبل کلو خوردم این ماه باید دیروز پری میشدم و نشدم ۲۰ روزه درد شکم دارم میاد و میره یه هفتم هست سینم درد میکنه بی بی م منفی شد 

2738
اره ماه دومم که کلی بی بی چک زدم و حتی آزمایشم رفتم ولی منفی شد , این ماه ولی اهمیت ندادم 

منم امروزموعدمه.ازهفتمم ک سینه دردم شروع شده یک درصد احتمال حاملگی نمیدم.چون......

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔

منم هيچ علامتي ندارم

چون پلي كيستيك داشتم قرص لتروزول خوردم

ولي ماه اول كه خوردم سر وقت پريود شدم

اين ماه با منتفومين خوردم

و هنوز پريود نشدم

هيچ علامتي از حاملگي ندارم

فقط يه كم سر درد و سينه هام درد ميكنه

الان بايد چيكار كنم؟

منم هيچ علامتي ندارم چون پلي كيستيك داشتم قرص لتروزول خوردم ولي ماه اول كه خوردم سر وقت پريود شدم ...

عزیزم باردار نیستی،چون اگه باردار بودی حتما بی بی چکت مثبت میشد،منم ماه قبل برای اولین بار شش روز عقب انداختم بی بی میزدم منفی میشد ،ولی باور نمی کردم. بعد چند روز پریود شدم