2733
2734
عنوان

چرا مادرزنا مهربون تر از مادر شوهران

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم والا برا خودمم سواله

الان مامان من اینقدر همسرم رو دوست داره

تاحالا از گل نازک‌تر بهش نگفته،حتی در خفا و وقتی که نیست

همش میگه من واقعا و قلبا مهدی رو دوست دارم

اما مادرشوهرم....😒

واقعا اغراق نمیکنم درمورد مادرم....

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹
2731
اتفاقا من مادرشوهرم خیلی مهربونه خیلیم دوسم داره 

منم مادر شوهرم خوبه ولی بپای احترامی ک مامانم ب شوهرم میذاره نمیرسه و منم نگفتم همه مادر شوهرا بدن

https://abzarek.ir/service-p/msg/1327830
خداکنه فرهنگ سازی شه اوناهم لابد از مادر شوهراشون یاد گرفتن میخوان سر عروسا خالی کنن مث معلمای ما😂

اره نسل به نسل دهنشون سرویس شده

ما هم.دهن بعدیا رو خخ

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
2738

مثل مامان من دیگه شورشو دراورده البته بابامم همینطوریه خواهرشوهرم بهم تهمت زد دبدم شوهرم کاری نمیکنه به بابام و مامانم گفتم اونوقت رفتم اونجا مثلا حالشونو بگیرم بیشتر حال خودم گرفته شد دیگه به غلط کردن افتادم چیزی بهشون بگم بیشتر زبون خواهرشوهرومادرشوهر برای دراز کردن. بدبختی مامان من بدای عروساشم همینه بهش میگم مامان شورشو دراوردی عروست داره بهت بی احترامی میکنه میگه مامان جان دوست ندارم بره خونه با داداشت بداخلاقی کنه اعصابش بریزه بهم بخدا چنددفعه خواهربزرگم به زنداداشم تذکر داده ولی مامان من اصلا هیچی نمیگه

منم مادر شوهرم خوبه ولی بپای احترامی ک مامانم ب شوهرم میذاره نمیرسه و منم نگفتم همه مادر شوهرا بدن

دقیقا مامان منم شوهرمو از خودم بیشتر دوس داره همش کادو میگیره واسش میگم مامان منم هستم میگه خجالت بکش این همه واست خریدم کادو خخخخ 

ولی نه خدایی مادرشوهرم خیلی خوبه تکه

مثل مامان من دیگه شورشو دراورده البته بابامم همینطوریه خواهرشوهرم بهم تهمت زد دبدم شوهرم کاری نمیکنه ...

بخدا داشتن اینطور مادر شوهرا شانس میخواد

https://abzarek.ir/service-p/msg/1327830
بیشتر دست خودشونه وگرنه پسرا همچین علاقه ای ندارن برن زیر بار اینهمه مسوولیت مجرد دارن زندگیشونو میک ...

حالا برعکس برادرشوهر من سنش خیلی کمه میخواد زن بگیره اگه مادرشوهرم بفهمه خیلی غصه میخوره چون هم سنش کمه هم هیچی نداره حتی پس انداز

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
2706