2737
2739
عنوان

مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین ساختار خونه ما اینه که توی یه حیاطم ولی دوتا دستگاه مجزا😐یعنی من در خونمو باز کنم مادرشوهر و خواهرشوهرام و کل فک و فامیلشون که اگه اونجا باشن جلوم سبز میشن ارزوی حیاط مستقل به دلم موند ارزوی اینکه با لباس راحتی توی حیاط رفت و امد کنم..هروقتم میخوام که مهمون دعوت کنم باید از چندماه قبلش اناده سازی کنم و حرص و جوش بخورم که وقتی میان حیاط تمیزیش در چه حاله فک و فامیل مادر شوهر اونجا نباشن و باج هم بدم بهشون که احیانا ناراحت نشن که فامیل من اومدن..هزاران مشکل دیگه که نمیشه بازگوشون کنم..از من بیچاره تر نیستی

از ته دلتون برای مادرشدنم دعا کنید صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏
2738

بدرفتاری نکن باهاشون وقتی میان چون بجای اینکه بفهمن کارشون اشتباه بوده تو خودت رو بده جلوه میدی. کلا ک نمیتونی خیلی توقع داشته باشی کم بیان ولی غیر مستقیم برسون بهشون مثلا زنگ بزن بهشون(حالا طبقه پایین ولی زنگ بزن) بگو با شوهرم حوصله مون سررفته گفتم ببینم شرایطش دارین کاری ندارین بیایم یه ساعتی با هم باشیم؟ سعی هم نکن خیلی منظوردار بگی که یعنی شما هم باید زنگ بزنید چون جبهه میگیرن. چندین بار ک انجام بدی بیشتر از قبل از خودشون می‌فهمن. یا مثلا اومدن بگو عه اتفاقا میخواستم کیک درست کنم زنگ بزنم بیاید با چایی دور هم بخوریم اما کارام نمی اشت  اکه میدونستم الان می‌آید اول کیک رو درست کرده بودم بعد لباسا رو میشستم...یا بگو عه ببخشید میخواستم اتفاقا ناهارم نو خوردیم زنگ بزنم اگه کاری ندارین بیایم پایین سریال با هم ببینیم. یا خودت زنگ بزن به پایین بگو من کارامو کردم  چای گذاشتم خستگیم در بره گفتم بیاید دور هم باشیم. 

این دور هم بودنی که خودت هماهنگ کنی به مرور یادشون میده بی هماهنگی نیان. 

البته کلا نباید توقع داشته باشی به اندازه کسایی که اون سر شهر هستن بیان چون اونجوری هم بده و بی احترامی به خودته بی تفاوتیشون