2737
2734
عنوان

یک تاپیک قدیمی عاااالی گیر اوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 836 بازدید | 30 پست
صفحه چند

9

"مرد هستم"                                                                             ‌                                                                                                                                                                                                                            چرا همه رفته بودناشونو می‌ذارن واسه قرنطینه؟ چرا قرنطینه هیشکی نمی‌مونه؟                                                                                                                                هیچ‌وقت برای کسی گزارش نزنید، اگر بزنید، یواش یواش دلتان می‌خواهد همه قطع دسترسی شوند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دستتون درد نکنه من خوندمش ولی بنظرم یه جاهایی هم خوب نیست که آدم انقدر از خود گذشتگی نشون بده واقع ...

فقط اولش اینجوریه 

خودشم گفته 

بعد کم کم مرد خود‌ میفته رو غلتک و تو خوب بودن از زنش جلو میزنه و دیگه لازم نیست زن هی بیشتر از مرد خوب باشه 

اما اولش تا مدتی زن باید صبر کنه 

محور خوب شدن روابط زنه چون قدرت روحی‌ بالاتره برعکس قدرت جسمیش

اسرائیل باید از صفحه ی روزگار محو شود
جسارتا منم خوندم و مخصوصا کامنتای اون کاربر محترم رو و رفته رفته کامنتاشون حس بدی می‌داد من تحسین می ...

اگر تا آخر میخوندین میدیدین که بعد مدتی رفتار شوهرش کلا عوض شده بود و دیگه تقریبا جاشون تو محبت کردن داشت عوض میشد

تازه شوهر اون خانم خیلی بد قلق بود بقیه ی مردا انقدر بدقلق نیستن اکثرا و اون راهکارا خیلی روشون جواب میده

2738
اتفاقا منم خوندم حس کردم چقدر خانما قدرت دارن فک کنم کارش تحسین برانگیز بود. 

دقیقا 

منم حس قدرت بهم دست داد 

که از یه مرد به اون بد قلق میشه یه مرد خوب ساخت

دیگه اکثر مردا اونقدر بدقلق نیستن 

کدوم صفحه

صفحه ۹

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
اگر تا آخر میخوندین میدیدین که بعد مدتی رفتار شوهرش کلا عوض شده بود و دیگه تقریبا جاشون تو محبت کردن ...

بله هرچند یه سری چیزا تو حرفاشون بود که حتی با خوب شدن وضعیت همسرشون هم قابل چشم پوشی نیست و البته خیلی از تغییرات موقته و بنابه شرایط چون آدما نمی تونن کامل عوض بشن اگه اینجوری بود رفتار و شخصیتشون شکل نمی گرفت، ولی صمیمانه می‌خوام که خوشبخت و سلامت باشن هرجا هستند.

"مرد هستم"                                                                             ‌                                                                                                                                                                                                                            چرا همه رفته بودناشونو می‌ذارن واسه قرنطینه؟ چرا قرنطینه هیشکی نمی‌مونه؟                                                                                                                                هیچ‌وقت برای کسی گزارش نزنید، اگر بزنید، یواش یواش دلتان می‌خواهد همه قطع دسترسی شوند.
بله هرچند یه سری چیزا تو حرفاشون بود که حتی با خوب شدن وضعیت همسرشون هم قابل چشم پوشی نیست و البته خ ...

درسته اما در قبال فردی که بهشون محبت کرده با محبت میشن 

همین تو زندگی زناشویی خیلی مهمه

بله هرچند یه سری چیزا تو حرفاشون بود که حتی با خوب شدن وضعیت همسرشون هم قابل چشم پوشی نیست و البته خ ...

شما چه مواردی رو میگین قابل چشم پوشی نیست؟ میشه مثال بزنید

برام جالب شد بدونم

2706