2737
2739

عزیزم چرا عمل نکردی واقعا دردش سخته...

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکترم گف فعلا عمل لازم نیس قرار بود بازم برم دکتر که این کرونای لعنتی اومد😭

ای بابا😔😔

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2728
تا صبح نتونستم بخوابم درش وحشتناکه 

میدونم چی میگی واقعا سخته...دعا میکنم برات

عزیزم من مهره اول وپنجمم درگیره فقط وفقط با دیکلوفناک آلفن ایکس آروم میشم اونم سه تا باهم بخور وآرو ...

منم مهره ۴و۵ ام درگیره اون روز همسرم ماساژ داد ولی خیلی محکم بهش فشار اومده از اون روز بدتر شده شیاف دیکلوفناکم تاثیر داره؟

خدایا شکرت
2738
منم مهره ۴و۵ ام درگیره اون روز همسرم ماساژ داد ولی خیلی محکم بهش فشار اومده از اون روز بدتر شده شیاف ...

اونم تاثیر داره اما این قرص که بهت میگم تو دوتاشو بخور من چندساله از بس خوردم دیگه باید سه تتیی بخکرم

قرصشو داشته باشی بهتره اما شبافشم شاید دردتو از بین برد