2733
2739
عنوان

عشقم و انتحاب کنم یا عاقلانه با یکی دیگ....؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 103 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه خانواده ما اونجوری نیستن ک دختر تا اون سن بمونه همه دخترامون ۱۵تا ۱۸ سالگی شوهر کردن😅 حالا کا ...

سلام کسیکه میگی سالها باهاش هستی  بگو بیاد برید مشاوره- اونجا بگو شکاکه و اینا.... مشاور روش کارکنه- اگر پذیرفت و بهترشد میتونی ب ازدواج باهاش فکرکنی اگر از نظرات دیگه ادم سالمیه و اخلاقاش خوبه و ادم درستیه. وگرنه اگر درست نشد کاتش کن

( البته احتمال میدم اینکه فکرمیکنی شکاک هست بخاطر اینه ازت دوره و درعین حال خیلی بهت علاقه داره و نگرانته....)باز مشاور برید بهتره. 

دل هم خیلی مهمه ک پیش کی باشه- نادیده نگیر اصلا...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
۲۱ سال آخه سن ازدواجه؟ تا نزدیکای ۳۰ سالگی همه ش نظرت عوض میشه فعلا برو عروسک بازی (پسربازی) کن ، ...

نظرتون درست نبود ازهیچ لحاظ.

بعدم زشته میگید فعلا برو عروسک بازی و پسربازی کن!! گناهه توصیه این چیزا اصلا...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2731
سلام کسیکه میگی سالها باهاش هستی  بگو بیاد برید مشاوره- اونجا بگو شکاکه و اینا.... مشاور روش کا ...

سعی کن متقاعدش کنی بیاد مشاوره/ نیامد هم خودت برو  مشاوره بگیر....

بعدم اصل اعتمادسازی درکل مهمه.... باید مخاطبو شیرفهم کنیم که با ادمای خوبی میگردیم و جاهای بدی نمیریم و خودمون خوب و بد رو میدونیم و این موارد- واقعا هم همینطور باشیم ها....

سلام کسیکه میگی سالها باهاش هستی  بگو بیاد برید مشاوره- اونجا بگو شکاکه و اینا.... مشاور روش کا ...

خودشم میگه شکاک نیستم

ولی در عین حال میگه حق نداری تنهایی جایی بری

هرجا خواسی خودم میبرمت

با من میری با منم برمیگردی

با دوست نرو

سره کار نرو

نمیدونم اینا رو قبول کنم یا نه

سعی کن متقاعدش کنی بیاد مشاوره/ نیامد هم خودت برو  مشاوره بگیر.... بعدم اصل اعتمادسازی درکل مه ...

من واقعا دختری نیستم ک هرجا برم یا با هرکسی....

ولی کلا بدبینه متاسفانه

2740
بعد من داره ۲۲ سالم میشه میگن زوده ب ازدواج فک کنی😕😕

دم صبح بهت گفتم. منم اینطوری بود دقیقا این حرفارو میزد. یه سوال گوشیت شده چک کنه یا بگه چرا بامن نبودی ولی آنلاینی 

خودشم میگه شکاک نیستم ولی در عین حال میگه حق نداری تنهایی جایی بری هرجا خواسی خودم میبرمت با من م ...

خیلی ازمردا دوست ندارن همسرشون سرکار بره ربطی به شک نداره. ولی دوست با دوست نرو وغیره حرفش درست نیست. من اوایل چون دوست بودیم روش نمیشد حرفی بزنه زیاد درهمین حد بود ولی بعد ازدواج زنگ میزد باید بهش ثابت میکردم که با مامانم خالم هستم فقط میمردم. خیلی دلم به درد آورد شوهرم ولی هیچ وقت نمیبخشمش

خیلی ازمردا دوست ندارن همسرشون سرکار بره ربطی به شک نداره. ولی دوست با دوست نرو وغیره حرفش درست نیست ...

با سره کار رفتن مشکلی ندارم

دیگ قبول کرده بودم گفتم سره کارم نمیرم

ولی کارای دیگش

از طرفی هم انقدر دوسش دارم ک نمیخوام از دستش بدم

خاطره هامون

بیرون رفتنامون

حرفامون دیوونم میکنن

از طرفی هم میدونم بعد ازدواج یجور دیگ اذیت میشم😔

دم صبح بهت گفتم. منم اینطوری بود دقیقا این حرفارو میزد. یه سوال گوشیت شده چک کنه یا بگه چرا بامن نبو ...

چک نکرده تا حالا

ولی خب به آنلاین شدنام خیلی گیر میداد

ک اننقدر باهاش حرف زدم درستش کرده بودم تقریبا

چک نکرده تا حالا ولی خب به آنلاین شدنام خیلی گیر میداد ک اننقدر باهاش حرف زدم درستش کرده بودم تقری ...

پس بیخیال شو. الان ازترس رفتنت زیاد گیرنمیده. بعد بدتر میشه