2733
2734
عنوان

عشقم و انتحاب کنم یا عاقلانه با یکی دیگ....؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 103 پست
نمیدونم شاید  ولی مطمعنم عاشقشم بیشترم اون عاشقمه ، فقط بخاطر اخلاقش 😔😔 گند زدیم ب زندگیمو ...

مطمئن نباش سنت کم بوده خیلی ذهنت درگیرش کردی. من خودم کشیدم هنوزم دارم میکشم خل نشو مرد شکاک بدتراز مرد معتاد بیکار. روانیت میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۱ سال آخه سن ازدواجه؟ تا نزدیکای ۳۰ سالگی همه ش نظرت عوض میشه فعلا برو عروسک بازی (پسربازی) کن ، ...

اخه خانواده ما اونجوری نیستن ک دختر تا اون سن بمونه

همه دخترامون ۱۵تا ۱۸ سالگی شوهر کردن😅

حالا کاری ب اون ندارم

خودم بین این موندم واس همین خواستم مشورت بگیرم

ب نظر من فعلا هیچکدوم.شما اصلا شرایط انتخاب نداری الان.اولی که میگی شکاکه.هرچقدم دوست داشته باشه شک تو زندگی نابودت میکنه.دومی هم اصلا تو موقعیت خوبی سراغت نیومده.بهتره کات کنی یکم تنها باشی ببینی چی پیش میاد.سنی نداری ک بخوای بین این دوتا یکیو انتخاب کنی.عجله نکن.تازه این دو نفر فقط اومدن تو زندگیت.خییییلی راه داری تا انتخاب.بزار شرایطت نرمال شه

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2731
همش دارم بهش فکر میکنم میترسم بعده ازدواج حسرت بخورم ک چرا با عشقم ازدواج نکردم واقعا بهم ریختم

من این غلط کردم هم گفتن نکن من گفتم نه عاشقم الان مثل سگ پشیمونم

2738
اگه شکاکه یا... میتونی بره پیشه روانشناس، چیزیه که اگه دوست داشته باشه واقعا قابله حله.

اولاش فقط میگفت سره کار نرو

ک قبول کردم

ولی خب میگه حساسم روت

نمیتونم ببینم تنها جایی میری

از این اخلاقاش میترسم

باعثه جداییمون شد همین بحثا

همیشه دومی باید انتخاب بشه اگه اولی خوب بود دومی اصن پیش نمی اومد تصمیم باید هم عقلی هم قلبی باشه اع ...

جفتشونم واس ازدواج میخوان

این که از عشقم جدا شدم همه تاثیر داشتن😔

مامانم اینا ازش خوششون نمیاد

انقدر تو گوشم خوندن ک 

ینی عشق از بین میره بعده این همه سال اون خیلی دوستم داره حداقل از این مطمعنم

عزیزم زندگی زیر یه سقف با زندگی حتی تو نامزدی و دوران عقد قابل مقایسه نیست.دوس داشتن از بین نمیره.ولی تو بهترین حالت شکلش تغییر میکنه.بعضی وقتا به خودت میای میبینی این آدم اصلا اون کسی نیس ک میشناختیش.خواهشا عاقل باش.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
عزیزم زندگی زیر یه سقف با زندگی حتی تو نامزدی و دوران عقد قابل مقایسه نیست.دوس داشتن از بین نمیره.ول ...

میخوام عاقل باشم

ولی همش حرفامون، قیافش، کاراش ، تصمیما همش جلو چشممه

اذیت میشم

منم خیلی اعصابم ضعیفه

دست خودم نیست واقعا

2706