2733
2734
قول قول 🤞

اورین

اورین😀😀😆😆😁

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه عزیزم الان چهل سالگی تازه ازدواج میکنن سن ها تغییر کرده خودتو به این چیزا محدود نکن سن یه عدده

خیلی دلم براش تنگ شده 😩😩😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭نمیدونی نمیدونی😭😭😭😭

2728
وای خوشبحالت...انقد دوس دارم برم یه شهر دوور با دوستام مجردی و زندگی کنم 

عزیزم انشالله شماهم میری 

منم دوستداشتم با دوستام برم ی شهر دیگ😍😍ولی هچوقت خانوادم نذاشتن حتی باهم بیرون بریم🙁

2740
این مدل لباسارو کدوم پیج داره عزیز

من اینجوری بلد نیستم آدرس بدم😁😁😁😁

من تو اینستا میزدم هرچی میخواستم.

درخواست دوستی میدم قبول کن تا واست چندتا پیدا کنم.

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
من اینجوری بلد نیستم آدرس بدم😁😁😁😁 من تو اینستا میزدم هرچی میخواستم. درخواست دوستی میدم قبول کن ...

ممنون عزیزدل 

من تو اینستا نمیدونم چی سرچ کنم این مدل پیدا بشع

ممنون عزیزدل  من تو اینستا نمیدونم چی سرچ کنم این مدل پیدا بشع

فردا تا غروب بهت آدرس میدم❤❤😘😘

خیلی ممنونم مهربون لطف میکنی عزیزجانم

❤❤❤😘😘😘

2706