2733
2734
عنوان

ویار😢😢 باردارا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 76 پست
چون مادرم زیاد دوستم نداره مادرشوهرمم که هیچ العانم یادش میفتم اشک مجالم نمیده بخدا چیزی نزس یه کاچی ...

ناراحت نباش عزیزم گریه هم نکن دیگ خیلی برات ناراحت شدم😢😢

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعیه.بدنت مواد موردنیاز بچتو داره 

پس چرا بعضی باردارا ویار زیاد میکنن یعنی بدنشون مواد مورد نیاز بچشونو نداره؟

2728
مادرمم اینطور بود میگه منم چیزی هوس نمیکردم و یه سوال دیگ شما تکون بچتو چند هفتگی احساس کردی

من از 13 هفتگی ی چیزی تو شکمم مثل ماهی اینور اونور میرفت 17 هفتگی ام سکسه و حرکاتشو از 20 هفتگیم کامل لگد زدنشو حس کردم..

جفتمم قدامیه...نی نی اولمه و پسره..(اینارو گفتم چون بعضیا میگن بستگی به جفت و بچه اول و دوم داه اما اصلا اینجوری نیس..)خیلیا ک جفتشون خلفیه حرکات رو دیرتر متوجه میشن ...بدن هرکس فرق داره از هفته 24 اصولا همه متوجه میشن و از هقته 28 هم باید حواست به حرکات بچه باشه ک منظم باشه و تو 1 ساعت 4 تا ضربه بزنه یا حرکت کنه..شرمنده میدونم زیاد توضیح دادم اما گفتم کامل بگم ❤🌷

ماندن به پای کسی که دوسش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست...👌❤
من از 13 هفتگی ی چیزی تو شکمم مثل ماهی اینور اونور میرفت 17 هفتگی ام سکسه و حرکاتشو از 20 هفتگیم کام ...

من ۱۹ هفتمه اصلا متوجه نمیشم جفتمم قدامیه یعنی جفتم جلوی بچمه اصلا یه حرکت کوچیکم احساس نمیکنم خیلی نگرانم 😢😢

2738
من ۱۹ هفتمه اصلا متوجه نمیشم جفتمم قدامیه یعنی جفتم جلوی بچمه اصلا یه حرکت کوچیکم احساس نمیکنم خیلی ...

نه نگران نباش طبیعیه...خیلیا حس نمیکنن ...تا موقعی لک و خون و انقباض نداری نگران نباش...از 24 هفته حس میکنی...خیلیام هستن ک تازه 28 هفته حس میکنن لگد زدنای نی نی رو..نگران نباش فقط حواست باشه اگ لکه بینی و انقباض پشت سر هم جوری ک منظم باشه یا اینک ترسح سفید ابکی جوری ک لباس زیرت خیس بشه ببخشید انگار ادرار کردی به دکتر زنگ بزن یا برو پیشش در غیراین صورت اصلا استری نگیر و خیالت راحت باشه❤🌷

ماندن به پای کسی که دوسش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست...👌❤
بلاخره یکی مث من پیداشد...اتفاقا دخترمو از جون بیشتر دوس دارم جون کم ارزش ترین چیزیه که براش میدم

خداروشکر محبت بچت به دلت افتاده.اما مادرتم دوس داشته باش من بعضی وقتا عذاب وجدان میگیرم که کاری برا پدر مادرم نکردم 

پس چرا بعضی باردارا ویار زیاد میکنن یعنی بدنشون مواد مورد نیاز بچشونو نداره؟

اره من شنیدم اونایی که یه چیز هوس میکنن یچه مثلا ویتامین یا مواد اون چیزو نیاز داره.اونام که ویارشون خاک یااینجور چیزا میخورن دیگه بدتر بدنشون از یه املاح یا مواد خیلی کم داره

نه نگران نباش طبیعیه...خیلیا حس نمیکنن ...تا موقعی لک و خون و انقباض نداری نگران نباش...از 24 هفته ح ...

ن هیچ کدومو ندارم ن ترشح و ن انقباض لکه بینی هم ندارم ایشالا ک زودتر حرکتشو احساس کنم مادرمم میگفت ک خودمم بچه ارومی بودم زیاد تکون نمیخوردم😂😂