2726
عنوان

ویار😢😢 باردارا بیاین

341 بازدید | 76 پست

چرا من اصلا ویار هیچی نمیکنم یه چیز میبینم فقط میگم دوست دارم بخورم بعدش بیخیال میشم یعنی خوردن یا نخوردنش برام مهم نیست دوست دارم یه چیز هوس کنم اما اصلا هیچی به هیچی شما هم اینجوری هستید یا من غیر طبیعیم

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ادای ویار دارارو درار ، یه چیزی که میاد تو ذهنت به شوهرت بگو خیلی دلم میخواد و ویار کردم 

مـژده ای دل کـه مـســیــحــا نــفــسـے مے آیـد       کــه ز انــفــاس خــوشــش بــوی کـسـے مے آیـد   
2728

عزیزم منم همین جوری بودم تا الان ماه اخرم تازه ی چیزایی هوس میکنم ک اونم چیزای خیلی ساده اس..غصه نخور هرکی یجوره بعضیا همون اوایل همچی هوس میکنم بعضیا اخرای بارداری بعضیام اصلا هوس نمیکنن

ماندن به پای کسی که دوسش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست...👌❤
من هروقت اسم ویار میاد اشک توی چشمم جمع میشه بارداربودم هوس کاچی کردم نه مادرم برام پخت نه مادر شوهر ...

اخی عزیزم چرا نپختن برات خودتو ناراحت نکن

عزیزم منم همین جوری بودم تا الان ماه اخرم تازه ی چیزایی هوس میکنم ک اونم چیزای خیلی ساده اس..غصه نخو ...

مادرمم اینطور بود میگه منم چیزی هوس نمیکردم و یه سوال دیگ شما تکون بچتو چند هفتگی احساس کردی

ادای ویار دارارو درار ، یه چیزی که میاد تو ذهنت به شوهرت بگو خیلی دلم میخواد و ویار کردم 

بعضی وقتا این کارا میکنم😂😂

اخی عزیزم چرا نپختن برات خودتو ناراحت نکن

چون مادرم زیاد دوستم نداره مادرشوهرمم که هیچ العانم یادش میفتم اشک مجالم نمیده بخدا چیزی نزس یه کاچیا اما آدم دلش ازجای دیگه میسوزه

خدا منو ببخشه...🙃🍉🥰😋😋😋😋😋

اتفاقا دوروزه هوس هندونه کردم شوهرم گفت فردا میخره نوش جونت عزیزم راحت باش😂😂

2706