2733
2734
عنوان

میشه ب دادم برسید

161 بازدید | 18 پست

پاهام ب شدت درد میکنه...قرص جوشانم پیدا نمیشه ب خاطر کرونا...شیر اصلانمیخورم...ولی ماست و....اره....الان ب جز ویتامین سی...چی بخورم پاهام خوب بشن...؟خونمون پله داره.....ای خدا منکه سنی ندارم این همه درد برای چی   شش سال پیش ازمایش دادم گفتن نرمی استخوان دارم....مسکن برای کبد بده.....تخم شربتی درست کنم پاهام اروم میشن؟حالا تا 7بیدارم...قرنطینگی رو میتونم تحمل کنم درد رو نننننننننننننننننه

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

ویتامین ب بخور اگه ضعفم میره 

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ویتامین دی نمیخوری

منم درد داشتم دکتر آزمایش نوشت ویتامین دیم پایین بود استفاده کردم بهتر شدم

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...

عزیزم من مث تو بودم دکتر و آزمایش و چکاب و....گفتش ویتامین دی بدنت افتضاحهههههههههههه.حتما ویتامین دی بخور اگ نیس روزی نیم ساعت لباستو بزن بالا افتاب مستقیم بخوره ب شکمت خیلییییی خوبه اینا من درد زانو داشتم ۱۹سالمم هست استخانم انگار میترکید

❣همسر عزیزم دوستدارم❣
عزیزم من مث تو بودم دکتر و آزمایش و چکاب و....گفتش ویتامین دی بدنت افتضاحهههههههههههه.حتما ویتامین د ...

خونمون افتاب خور نیست 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
2738

[QUOTE=131407079]کمبود ویتامین D نداری؟ [/QUOT

اره همونه دیگه نرمی استخوان کرفتم 

[QUOTE=131407079]کمبود ویتامین D نداری؟ [/QUOT اره همونه دیگه نرمی استخوان کرفتم 

خب قرص با دُزِ بالا باید بخوری یا آمپولشو بزنی 

کمبودش حیلی واسه بدن ضرر داره 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
ویتامین دی نمیخوری منم درد داشتم دکتر آزمایش نوشت ویتامین دیم پایین بود استفاده کردم بهتر شدم

ویتامین دی ازاد میدن یا حتما با نسخه؟

ازاد میدن 

ببخشید قیمتشو میدونی؟

ویتامین دی ازاد میدن یا حتما با نسخه؟

آزاد میدن گلم برو بگیر استفاده کن چون همه کمبود دارن تو ایران

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
2706