2737
2734
عنوان

کیا فردا کلاس دارن؟

341 بازدید | 52 پست

کلاس انلاین

ساعت چند دارین

تو چ نرم افزاری

منکه اصلا حوصله ندارم ۹صبح پاشم ولی مجبورم وگرنه غیبت میخورم

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مننننننن 9 و نیم صبح

واتساپ

تازه میگفت مبخواست زود تر بزاره😐 

لطفا لایکم نکنین اگ چیزی نمیگین 😠میشه برا گل روی امام خوبی ها یه صلوات بفرستین؟😍😍                       
2738

من ساعت 9 وربع البته احتمالا 

قطعی نیست باید نگاه کنم😢😢😢😢

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
من😐 ساعت 8.فک کن الانم اینجام 🤣

منم ساعت۹

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
من سه تا  از 8 تا 9 9:15 تا 10:15 10:30 تا 11:30 برنامه ادوبی کانکت اصلا حسش نیس

عه منم تو همین برنامه میرم کلاس آنلاین یک کیفی میده استاد و با خودت میبری دسشویی🤣🤣🤣🤣

تصور کن ،اگه حتی تصور کردنش سخته🥰جهانی که هر انسانی🙎‍♀️🙎‍♂️تو اون خوشبخته خوشبخته...😃💙🤩💜
چجوري ميخوان امتحان بگيرن؟!😒

از ما تو منتا میگیرن

فردا هم امتحان داریم

2706