2737
2734

مام یه دوستی داریم هرماه مبلغ خرجی و که به حساب زنش واریز میکرده فیشارو کپی میکرده نگه میداشته بعدا که زندگیشون به مشکل خورد زنه ادعای مهریه کرد اقا تو دادگاه فیشارو نشون داد گفت مهریه شو هرماه پرداخت کردم😐😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان با شوهرم دعوام شد بعد سه سال زندگی دست روم بلند کرد بچه سه ماهمو گزاشتم اومدم خونه بابام

الهی بمیرم😔😔

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 
2728
خودمم چون با شوهرم قهرم و فازم غمه این تاپیکو زدم 😋

ای خدا بگم چیکارت نکنه ...فردا میری اشتی میکنی ..ببین با این قهر کردنت چه تأثیر بدی رو ماگذاشتی😂😂😂

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
نامزدی قابل تحمل تره تا زیر یه سقف رفتن و تجربه کردن خیلی چیزها

دقیقا من فقط ۵۰روز زندکی مشترک داشتم اما تمام اولین های منو خراب کرد عروسی لباس عروس عکس عروسی شب اول و امام اولین هایی که یه دختر ارزوشو به بهترین سکل اجرا بشه برای من حروم شد هنوزم که ده سال میگذره یاد اون روزا میوفتم بشدت ناراحت میشم 

تا خدا با من است زمانه با من است .
2738
اوووه اوووه چه کاربلد وبا تجربه ای بوده طرف

ما هم بعدش به همین نتیجه رسیدیم

به دوستم گفته بود اولین دوست دخترشه ولی احتمالن دروغ گفته و از دوست دختر قبلیش ضربه خورده که از اول اینجوری حساب ۴ سال زندگی و ۲ سال دوستی رو نگه داشته

من الان با شوهرم دعوام شد بعد سه سال زندگی دست روم بلند کرد بچه سه ماهمو گزاشتم اومدم خونه بابام

حالا او طفل معصوم ای وسط چ گناهی کرده؟

اگه شیربخواد باید چیکار کنه

وااااااااای تصورشم نمیتونم کنم ک از گشنگی گریه کنه

2706