2737
2739

وای خدا😱😱

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم

من یه خاطره ترسناک بگم❓

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بسم الله

خدا یا پناه میبرم به خودت

یکی من رو ببره بیرون از تاپیک

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

یکبار تو خونه خواب بودم.حس کردم یکی داره نگام میکنه و اون زنداداشمه.چشامو باز کردم و دیدم داره نگام میکنه و همون زن داداشمه.البته گرگ و میش بود و از رو سایش این حدس و زدم.گفتم مریم چیکار داری؟دیدم داره هنوز نگاه میکنه.

گفتم پس هر وقت یادت اومد چیکارم داری صدام کن و خابیدم.صب بیدار شدم و رفتم و بهش گفتم چیکار داشتی گفت من نیومدم خونتون 

آنچه را که خدا برای تو کنار گذاشته است، سهم هیچ‌کس دیگری نمی‌شود🌱
بسم الله خدا یا پناه میبرم به خودت یکی من رو ببره بیرون از تاپیک

چراااا اینقد میترسی آخه😂😂😂😂بابا باور کن نصف این قضایا توهمات ذهنمونه 

برود هر که دلش خواست شکایت بکند،شهر باید به تپل بودنم عادت بکند😻لطفا کتاب خوب بهم معرفی کنید😻
شاید باورتون نشه :اتوبان قم تهران بودم ساعت ۲.۳ شب بود تنها بودم یهودیدم ی مرد وسط اتوبان نشسته بی ...

دایی منم میگفت ساعت ۲ و ۳ شب بوده داشتم برمیگشتم خونه

گفت ماشینم رو سنگ بارون کردن هرچی نگاه کردم ادم ندیدم

پسر داییمم گفت از روستا داییم اینا میخواد بیاد شهر خونه خودش بین راه یه نفر رو سوار میکنه تو شهر پیادش میکنه همین که پشت سرش رو نگاه میکنه میبینه نیستش

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2738

اره واقعا منم همینو میگم

باور کن میترسم خودم تنها تو اتاقم بخوابم شبا پیش مامانم و بابامم یا خواهرم😩

یکبار تو جاده بودیم و جاده بیابونی بود.خابیدم.یهو تو خواب دیدم تو بیایون یک چیزی داره میدوعه و با ماشینمون سرعتش یکیه اما دورتره.یک چیزی پرت کرد به سمت ماشین.

یهو همون زمان ماشین واااقعا یک تکون شدید خورد و از خواب بیدار شدم و بابام بزور ماشین و نگه داشت و دیدیم لاستیک ترکیده

باور کن میترسم خودم تنها تو اتاقم بخوابم شبا پیش مامانم و بابامم یا خواهرم😩

دیوونه ای😂😂بیا از تاپیک بیرون مگه مجبوری آخه،من الان تو اتاق تنهام پامو گذاشتم رو پام😎

برود هر که دلش خواست شکایت بکند،شهر باید به تپل بودنم عادت بکند😻لطفا کتاب خوب بهم معرفی کنید😻
من هنوزم ذهنم درگیر اون صحنه اس...ولی میگم شاید توهم زدم

شاید چون خسته بودی

دایی من که هنوزم میگه جن بودن

پسر داییمم همین طور

خونه دایی و خالمم کنار هم بوده اون موقع همه فامیل میگن خونه هر دوشون جن داشته

همیشه هم سرو صدا میکردن شبا

دیوونه ای😂😂بیا از تاپیک بیرون مگه مجبوری آخه،من الان تو اتاق تنهام پامو گذاشتم رو پام😎

چون تو گفنی باشه 😁

2706