2737
2739
عنوان

کسیو میشناسید که ...

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 84 پست
من دوس پسر داشتم دو تا اما الان عاشق یکی شدم اصلا ب کس دیگ نمیتونم فک کنم...

همون که اسکرین چتتونو گذاشتی ؟

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم😔😔😔ولی خداشاهده بعد از ازدواج کوچک ترین خطایی نکردم...فک نمیکردم انقد عاشق شوهرم بشم و مرد خوبی باشه تو روش نگا میکنم خجالت میکشم هرجند از چیزی خبر نداره از فردا روز قیامت میترسم‌‌‌‌‌...‌ک رسوا بشم.‌‌😔😔😔😔😔😔

❣همسر عزیزم دوستدارم❣
2731
2740

من بودم و هستم😶

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
مثل من    

عع عسل آشتی کردید؟😍

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
2706