2726
عنوان

کسیو میشناسید که ...

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 84 پست
من دوس پسر داشتم دو تا اما الان عاشق یکی شدم اصلا ب کس دیگ نمیتونم فک کنم...

همون که اسکرین چتتونو گذاشتی ؟

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خودم😔😔😔ولی خداشاهده بعد از ازدواج کوچک ترین خطایی نکردم...فک نمیکردم انقد عاشق شوهرم بشم و مرد خوبی باشه تو روش نگا میکنم خجالت میکشم هرجند از چیزی خبر نداره از فردا روز قیامت میترسم‌‌‌‌‌...‌ک رسوا بشم.‌‌😔😔😔😔😔😔

❣همسر عزیزم دوستدارم❣
2728

من بودم و هستم😶

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
مثل من    

عع عسل آشتی کردید؟😍

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
2706