2737
2739
عنوان

اینایی ک کرونا ی خفیف میگیرن؟؟؟؟😥😥😥😥😥😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 3025 بازدید | 130 پست
بله من و همسرم گرفتیم و خوب شدیم بعد از یک هفته

خدارو شکر🥰🥰🥰

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من گرفتم و خوب شدم

چیکار کردی عزیزم خوب شدی 

دارو خوردی؟

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
2731
من گرفتم و خوب شدم

واقعا؟سخت بود؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

بچه ها ریه درگیر بشه درمان میشه ؟

اخه میگن علایم نداره همش  میترسم ریه ها درگیر بشه و ادم دیر متوجه بشه 

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
بله من و همسرم گرفتیم و خوب شدیم بعد از یک هفته

راس میگین چطور بود علایمش وای من دوروزه گلوم میخاره رفتم رفتم دکتر ازین آبنبات مکیدنیا داد البته بچه کوچیکم سرماخورده و شهر ما سفیده نداشتیم تا حالا موردی حالا من میترسم

2740
دخترعموی مامانم دکتربهش گفته گرفتی ردکردی اما ۱۴ روزقرطینه باش گوش نکرده الان شدیده وحالش تعریفی نی ...

ای وای.....ایشاالله زودتر حالشون خوب شه

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
خب خداروشکر میشه عزیزم بگید چیکار کردید خوب شدید ...؟؟؟؟؟؟

قربونت خودمون رو بستیم به آویشن دارچین و عسل لیمو و شربت شیره و ماهیچه گوسفند و عنبرنسا

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲