2737
2739
عنوان

میشه کمکم کنید؟

134 بازدید | 10 پست

سلام وقتتون بخیر خانوما... من اسفند ماه پریود نشدم این ماهم 3روز لکه بینی دارم لکه بینی مدام نیست هر روز به اندازه یک بنده انگشت از امروز صبحم حالت تهوع شروع شد زیر شکمم رحمم و انگار دار کش میاد سینه هامم ورم کرده با وضیعت کرونا از خونه بیرون نمیرم که بخام دکتر برم امکانش هست باردار باشم ... میشه راهنماییم کنید

ممکنه

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

مبارکت باشه ایشالا🥰🥰

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کلا پریودات نامنظمه درسته؟

اره از برج بهمنم لکه بینی داشتم رفتم بعدش اسفند ماه سونوگرافی واژینال بهم گفت همه چیت نرمال مایع ازاد تو کلد ساک دیده شده منم چون اونموقع کرونا اومد دکتر نرفتم تو اینترنت خوندم که تخمک گذاری انجام شده منم اقدام کردم برایه بارداری اسفند پریود نشدم الانم که 3 روزه اینطوریم

2738
اره از برج بهمنم لکه بینی داشتم رفتم بعدش اسفند ماه سونوگرافی واژینال بهم گفت همه چیت نرمال مایع ازا ...

احتمال داره اما خب کلا این بی نظمی هم نمیزاره آدم مطمئن بشه

اولین راهش همینه که چندروز گذشت بی بی چک رو امتحان کنی دیگه

یکم دیگه میخوای صبر کن بعد امتحان کن که جواب قطعی بگیری

شما مامانای توی خونه که میخواین مراقب بچه هاتون باشید و بیرون از خانه کار نکنید چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی