2733
2739
عنوان

عجایب سایت...عجایب سایت..

| مشاهده متن کامل بحث + 1076 بازدید | 144 پست
🤣🤣 اخه هی من میگفتم اشتباه شد تازه چندنفرم گفتن بسه اشتباه کرد تو هی پیگیر شدی عصاب نداشتی اونروز

اقا من کلا جنگی ام..یچیزو بگیرم ولکنش نیستم..تو اونروز به چشمم بد افتادی😂

🤣🤣 اخه هی من میگفتم اشتباه شد تازه چندنفرم گفتن بسه اشتباه کرد تو هی پیگیر شدی عصاب نداشتی اونروز

رو ترکا خیلی حساسه یه چیزی میگی میزنه تو مماخت😂😂😂

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عامل اصلی دعواتون من بودم من شاهیکا رو تگ کردم اومد خودم فکر کردم بحث تموم شده رفتم تاپیک بعدی اومدم ...

خدا بگم چکارت نکنه پس 🤣🤣😂😂  

مشاوره هستم خوشحال میشم بتونم کمکی کنم . کاربر سال ۹۷ 
عکس قورباغتو بده ببینیم😂😂

الان شبیه میمونه و اخلاقش سگی نمیشه نزدیکش شد 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2728
خدا بگم چکارت نکنه پس 🤣🤣😂😂  

بین شما من فقط نترکیدم عوضش اخطار گرفتم 😂😜😜

این آزی کلا دو بهم زنه😂

لعنتی😂😂😂😂😂

اقا من کلا جنگی ام..یچیزو بگیرم ولکنش نیستم..تو اونروز به چشمم بد افتادی😂

😂😂🤣باور نمیشه ازت خوشم اومد اون‌روز چقد تو دلم بهت فش دادم تعلیق شدم حلال کن

2738
😂😂🤣باور نمیشه ازت خوشم اومد اون‌روز چقد تو دلم بهت فش دادی تعلیق شدم حلال کن

بیخیال...منم هزار بار ترکیدم قسم خوردم وقتی برگشتم حساب اونی که باعث تعلیقم شده رو برسم..بعد اومدم باهاش دوست شدم😂😂😂

شاهیکا اون روز نترکید بعدا ترکیده 

اره من باعث شدم اونقدر هواشو داشتم کشش دادیم اخرش اون ترکید من اخطار گرفتم 😂😂

بیخیال...منم هزار بار ترکیدم قسم خوردم وقتی برگشتم حساب اونی که باعث تعلیقم شده رو برسم..بعد اومدم ب ...

اره خداروشکر تموم‌ شد خوشحال شدم باهات آشنا شدم ❤️❤️❤️

اره من باعث شدم اونقدر هواشو داشتم کشش دادیم اخرش اون ترکید من اخطار گرفتم 😂😂

😂😂  از این به بعد هوای منم داشته باش پس

2706