2737
2739
عنوان

اینجا حتما هستن کسایی که بعد زایمان بچه شون از دست دادن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 779 بازدید | 81 پست
خواستم از بچم بنویسم و یکم دلم رو اینجا آروم کنم ولی بخاطر دل مادرای باردار اینجا نمینویسم  ان ...

انشالله 

آره اینجا جاش نیست

وگرنه من اگه بخوام بگم تا صبح باید گریه کنم 

خدایا شکررت 

الان یه فرشته ناز دارم 

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچتون مشکل مغزی داشتن؟مشکل مغزی بعد زایمان نشون میده؟

نه مشکل مغزی نبود

نمی خوام در موردش صحبت کنم 

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃
2731
نه  مشکل داشت  یه دو روز موند  یه بارم بهش شیر دادم

عزیزدلم من مادر نیستم که بتونم درکت کنم قطعا مادر شدن خیلیییی نعمت بزرگیه و اینکه دوباره خدا بهت بچه داده برکت زندگیته ، اون چیزی که خدا میبینه ما نمیبینیم شاید اگر زنده میموند اتفاق هایی براش میوفتاد که درد و غمش از الانت بیشتر بود شاید اگر زنده بود بعد چند سال خدای نکرده تورو از دست میداد وبدون مادر بزرگ میشد و قطعا خیلی بیشتر از تو غصه میخورد ،هر زمان  یادش بودی و گریت گرفت جلوی خودتو نگیر گریه کن تا تخلیه بشی و کم کم بچت که بزرگ بشه آروم تر میشی ، از خدا برات طلب آرامش و دل خوش دارم ، هر شب ده دیقه شکرگزاری کن بابت همه چیز چه کوچیک چه بزرگ ، خیلییی ها هستن بعد فوت فرزند اول دیگه بچه دار نشدن ولی تو خداروشکر بچه دار شدی این یعنی برکت یعنی قسمت یعنی حکمت 

2738
نه گلم استارتر رو ریپلای کردم

من همه روز حافظ میخونم ولی سالی یه بار نیت میکنم و حافظ باز میکنم. 

بعد زایمانم حدودا سه ماه بعدش

حافظ باز کردم 

وای وای 

یه غزلی اومد 

اینقدر گریه کردم 

هر وقت دلم میگیره میخونمش

دیگه همون شد 

دیگه هیچ وقت حافظ به نیت باز نمی کنم.

2706