2752
2734
عنوان

خدا به داد پسر دخترامون برسه😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1618 بازدید | 107 پست
همه میگن باید تربیت کرد.ولی مثال واضحی ندارن.من واقعا نمیدونم چطور باید تو این مسائل جدید بچم رو ترب ...

بالاخره نوجوون کنجکاوه وقتی یهو ناخواسته براش میاد معلومه باز میکنه ببینه چیه

البته منم تجربه ای نداذم بچم کوچیکه 

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم تلگرام ات اون تل اصلی نیست هم ی برنامه هایی هست ک‌ازین کانالا میفرسته برات روی گوشیت ببین چیا د ...

یکی از ایرادای دیگه ام هم اینه که با اینه ۲۷ سالمه زیاد از اینجور چیزا سر در نمیارم.😂ممنونم.

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
انسان نیازی به فحش دادن نداره ولی انسان سالم نیاز جنسی داره..

انسان نیاز داره انرژی و عصبانیتشو تخلیه کنه که فحش دادن یک راهشه

یکی میتونه فحش انتخاب کنه ولی خب یه آدمی که تربیتش درست بوده آب خنک و قدم زدن و چیزای دیگه رو برای آروم شدن استفاده میکنه

نیاز جنسی هم از بلوغ با انسانه و راه های مختلفی داره که اونو برطرف کنی

یکی ورزش و دوش و تفریح و انتخاب میکنه یکی هم وارد رابطه ی پر خطر میشه

ولی واسه انتخاب هر کدوم از اینا خانواده خیلی موثره

2731

تربیت مهمه

اینکه بچه با قرآن مأنوس باشه و بدونه خدا خیانت چشمها رو میبینه لا تدرکه الابصار و هو یدرک الابصار

همینطور مطالعه کتابهای شهید مطهری، بچه ها رو بیمه میکنه

💕سید محرومان، جوار امام رضا گوارای وجود مهربانت... راهت ادامه دارد 💕 استراحت کن مرد میدان، تا با ظهور امام زمان بازگردی رئیس جمهور محبوب و مردمی ایران زمین 💕
انسان نیاز داره انرژی و عصابانیتشو تخلیه کنه که فحش دادن یک راهشه یکی میتونه فحش انتخاب کنه ولی خب ...

بله درسته.آفرین..میدونی مثال واضح میخوام.برای تربیت پسرم..یعنی چطور تربیتش کنم که مثلا ورزش رو به رابطه پر خطر ترجیح بده

یکی از ایرادای دیگه ام هم اینه که با اینه ۲۷ سالمه زیاد از اینجکر چیزا سر در نمیارم.😂ممنونم.

سر در نمیاری استفاده نکن😐😐

یکی از اصول تربیتی بچه اینه اول نحوه استفاده از چیزی رو بهش اموزش بدی بعد اون وسیله رو بدی دستش

اینو اویزه گوش ات کن👆

همین الانم برو یاد بگیر..مث اینه ک‌گوشی ات‌ رو بدی دست اقاهه ک‌تو ایستگاه اتوبوس وایستاده کل اش رو زیر و رو کنه!! دیگه خود دانی😐

تربیت مهمه اینکه بچه با قرآن مأنوس باشه و بدونه خدا خیانت چشمها رو میبینه لا تدرکه الابصار و هو یدر ...

هر روز موقع خواب براش میخونیم قرآن..کتاب شهید مطهری رو خودمم نخوندم.متاسفانه..یکیش رو بهم پیشنهاد بدین

بله درسته.آفرین..میدونی مثال واضح میخوام.برای تربیت پسرم..یعنی چطور تربیتش کنم که مثلا ورزش رو به را ...

بچه باید با ورزش بزرگ بشه

ورزشای مختلف امتحان کنه تا در آخر تو سن نهایت ۹ سالگی راهشو پیدا کنه و علاقه اشو تو ورزش حرفه ای تر دنبال کنه

کتاب خوندن خیلی خوبه که اونم پایه اش تو خردسالیه

و اینکه بدونه تو شرایط مختلف و بحران تصمیمای درستی بگیره

ما هم نوجوون بودیم زمانی، اون موقع هم ممکن بود تو اینترنت چشممون به یه چیزایی بخوره که مناسبمون نبود ولی خب در حد همون دو سه بار ناخودآگاه دیدن این چیزا باقی موند

سر در نمیاری استفاده نکن😐😐 یکی از اصول تربیتی بچه اینه اول نحوه استفاده از چیزی رو بهش اموزش بدی ...

خب من مثلا اینستاگرام ندارم.واصلا ندیدم چ جوریه. کششی هم بهش ندارم..یا مثلا این تلگرامم رو برای وقتی گذاشتم کسی کاری داشته باشه.وگرنه عضو گروه و کانالی نیستم..پسرم هم ۱۶ ماهشه.ولی مطمعنن در آینده چیزای جدید تری میاد که بازم من اونا رو نمیدونم..

بچه باید با ورزش بزرگ بشه ورزشای مختلف امتحان کنه تا در آخر تو سن نهایت ۹ سالگی راهشو پیدا کنه و عل ...

بله ورزش رو برنامه اش رو دارم اگه کرونا بره..

کتاب رو هم بداش گرفتیم.ولی کاغذهاشو میخوره😂😂

توکل بخدا