2752
2734
عنوان

خدا به داد پسر دخترامون برسه😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1618 بازدید | 107 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اگه بدونی چ خبره..سایت صیغه میاد مثلا فلانی از فلان شهر قد و وزن و رنگ پوست و مبلغ و....وای اگه مردی ...

احتمالا در یه گروه عضو بودی که اعضای اینجوری داشته تلگرام به طور هوشمند اینها رو برات میاره اگر بلوکشون کنی دیگه نمیاره. 

2731
خب نقش شما ب عنوان مادر چیه؟؟؟ باید تربیتش کنید با فکر درست جای نگرانی الکی رو تربیت تمرکز کنید

گفتن کلمه تربیت ی حرفه و عملش هزار حرف..من واقعا منبعی یا مرجعی برای تربیت پسرم تو این مسائل جدید ندارم

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍

منم نگرانم 

گوشی نباید داد دستشون 

دادیم تلگ یا اینستا مناسب بچه ها نیس فقط واتساپ پیامک بزنن با دوستاشون

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
سالم و پاک بودن لزوما این نیست ک چشمتو رو همه چیز ببندی مثله اینه ک بگی کسی مودبه ک فحش بلد نیست ن ...

انسان نیازی به فحش دادن نداره ولی انسان سالم نیاز جنسی داره..

پاک منظورت چیه؟ یعنی اصلا هیچ فیلم و عکسی ندیده باشه یا رابطه نداشته باشه؟ اگر اولی منظورته نه اصلا امکامش نیست . ولی دومی امکنش هست باید خودت خوب باشی و پدرش و هوشیارش کنی. از نوجوانی بهش بگی باید خودت پاک باشی تا همسر پاک نصیبت بشه

هم تلگرام ات اون تل اصلی نیست

هم ی برنامه هایی هست ک‌ازین کانالا میفرسته برات

روی گوشیت ببین چیا داری. ی برنامه هایی مثل والپیپر یا ادیت عکس..دیگه خودت نگاه کن ببین چیا داری حذف کن درست میشه

سعی کن از گوگل پلی دان کنی نصبم کردی حواست باشه ب کجاها دسترسی داره.اگه ب عکس و فیلم و مخاطبین و.. اینا دسترسی داره اصا نصب نکن. گوشی مامانم تا پیامای تلگرامش رو حذف میکردن

ربطی ب درگیری ذهنی ات‌نداشت. گفتم ازون‌پیاما فعلا خودتو راحت کنم😂😂😂

منم نگرانم  گوشی نباید داد دستشون  دادیم تلگ یا اینستا مناسب بچه ها نیس فقط واتساپ پیامک ...

همه میگن باید تربیت کرد.ولی مثال واضحی ندارن.من واقعا نمیدونم چطور باید تو این مسائل جدید بچم رو تربیت کنم

دوستم  دختر و پسر ایینه شما هستن شما موقع عصبانیت داد میزنی مطمین باش پسرتم داد خواهد زد دروغ میگی راست میگی حرف نادرست میگی نماز میخونی کتاب میخونی عیننا بچتم همونو تکرار میکنه پس ببین دوس داری بچت چطور باشه اینطور رفتار کن دوس نداری کنال بد داشته باشه شما نداشته باش پدرش نداشته باشه بقیش رو بسپر بخدا

بچه رو تربیت کن خب

همه چی ربطی به تربیت نداره عزیزم ، الان ما توی خونمون به شدت همه یز رو رعایت میکنیم ، نظافت ، ضدعفونی کردن ، شستشو ، اما بیرون محیط آلوده ای هست که باید با تدابیر خاص رفت با دستکش و ماسک ، نزدیک افراد نشد و خیلی چیزهای دیگه ، اما اگر همه رعایت کنن و بیرون هم مثل خونه پاک و تمیز با خیال راحت میشه رفت و امد کرد . 

تربیت هم همینه علاوه بر تربیت درست باید محیط سالم و پاکی هم وجود داشته باشه در غیر این صورت با یه غفلت همه ی زحمات باد هوا میشه

سلام😊