2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😂😂بعله اخه آب میشه تا ببری مطب

خب میگن تا چنددقیقه بعدش باید برسونی آزمایشگاه

هیچ وقت                   فراموش نکنید که:                              "دنیا تکرار نمی شود..!"از لحظه لحظه هایتان نهایت استفاده را ببرید و خوبیها را پخش کنید.

اول اینکه اگ بتونین همونجا انجام بده خیلی بهتره چون باید سریع ازمایش بشه چون نیم ساعت بیشتر بشه فایده نداره بعدم خـونه انجام دادیـن باید بزاری زیر بغلت ک هم دما باشه و سریع برسونی ازمایشگاه.

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
2740
اره همون اگ مسیر خونه تاازمایشگاه دور نباشه میشه خونه انجام بشه ولی تا شلوار بپوشه یا راه بیوفته شای ...

اوهوم اینم حرفیه🥴

هیچ وقت                   فراموش نکنید که:                              "دنیا تکرار نمی شود..!"از لحظه لحظه هایتان نهایت استفاده را ببرید و خوبیها را پخش کنید.
متاسفانه تو جيب شلوار بود

پس باید مجدد تکرار بشه چون باید هم دما باشه 

من شوهرم ازمایشگاه انجام داد فوری بردن اتاق ازمایش نزاشتن بمونه 

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰