2733
2734
عنوان

شقاق و تنگی

| مشاهده متن کامل بحث + 5144 بازدید | 117 پست
کرونا حالا حالاهست...بیمارستانی ک میرم مریضه کرونایی‌نداره شخصیه گمونم

کدوم بیمارستان هست بگو منم برم 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما چطور فهمیدین سنگ صفرا دارین

درد شکم داشتم سونوگرافی کردم مشخص شد شماهم داری ؟

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
مامان من عمل سنگ صفرا داش ۲ ماه پیش فقط روز اول سوزش داری...تا ۱۰‌روزم یکهو تیر میکشه...عمل سبکیه

کجا عمل کرد؟

طب سوزنی؟چیکار میکنن؟

دقیق نمیدونم پیش چه متخصصی رفت .طب سوزنی پشت لاله گوش انجام داد.خوب شد .

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2706